Vít Swaczyna – MASÉR | DIAGNOSTIK | TERAPEUT | LEKTOR | UČITEL REIKI

Share


Dobrý den, vážení klienti, přátelé, kamarádi a kolegové,

jmenuji se Vít Swaczyna a jsem masér tělem i duší.

Evoluce bílá

Celý život jsem pracoval s lidmi z výšin různých stupňů řídících funkcí a pozic. Zaměstnavatelé do mě do mě lili tuny školení v oblastech psychologie, managementu a kdoví jakých pouček. Toto tehdy vedlo k většímu zisku společnosti, ale málo pro lidi.

Nebýt mého celoživotního koníčka (no spíše koně) v masérství, asi bych uvěřil, že jim jde o lidi. Dnes již management visí na hřebíku a mou činností je právě praxe masérská.

Působím jako masér, terapeut, lektor a konzultant.

Mesérna Víta Swaczyny – Kontakty

       telefon: (+420) 605 887 736

e-mail: vit.swaczyna@gmail.com

adresa: Chelčického 10 Centrum Ostravy

web: www.zdravacesta.cz

IČ: 766 081 74

Přijďte se zeptat na zdraví nebo na bolesti. Přijďte si pro relaxaci. Pro zážitek či rituál. V tomto se pohybuji jako štír ve svém teritoriu.

Přednáším první pomoc jako zdravotník u červeného kříže. Učím se od lékařů a zdravotníků (témata, které potřebuji). Učím se a poznávám léčitele a jejich „nástroje“. Učím se od masérských a terapeutických lektorů. Certifikátů mám, že nevím kam s nimi a jednou svým vnoučatům budu ukazovat místo rodinného alba. „Milé děti, povím vám pohádku o shia-tsu“ Učím se také od úspěšných podnikatelů, prostě naučím se něco všude, kde něco hodnotného je.

Diskuze bílá

Největší dialog probíhá v naší hlavě

Doktor často esoteriky nazývá šarlatány, esoterici zas doktory zavrhují.  Jedni soudí druhé a mě tahle hra nebaví. Klient chce být zdráv, OK tohle je má služba. Tohle je životní poslání, které jsem si zvolil. Tohle je můj klient.

Masáže, které nabízím, jsou výběrem ze široké škály. Chcete-li nějakou konkrétní techniku, zeptejte se na ni, nebo si nechte doporučit techniku mnou. Mé klienty učím říkat to, čeho chtějí dosáhnout. Volbu techniky nechají na mne na masérovi. Ti stálí vědí, že tím udělají nejlépe.

„Potřebuji uvolnit koleno, zbavit se migrény a chci si zarelaxovat a zbavit nánosu stresu. Swaczyna postarej se“

Masáže mnou nabízené

Věkové kategorie

Masíruji od těhulek, (těhotenské  maséže) přes masáže miminek, dětí, sportovců pracujících po důchod

Takže pokud je vám mezi 0 až 120 let. Jste vítáni.

Původ masáží mnou nabízených

Masáže tradiční japonské | masáže švédské (rekondiční a sportovní) | čínské (akupresurní) | české (Ščotkovy masáže) |ruské (sibiřská medicína) | havajské (Ho’okalakupua Pohaku).

Techniky masáží co u mne najdete

reflexní, akupresurní, sportovní, intuitivní, léčebné nebo relaxačně zážitkové.

Speciální masáže

baňkové, rituální, cover nebo tělní a ušní svíce.

Léčitelství a tradiční medicína

Reiki, akupresura, tělní a čakrové svíce, Tiens,   Bowen therapy, etikodiagnostika a etikoterapie, systemické a rodinné konstelace, fytoterapie.

Těším se na Vaši návštěvu a objednávky.

 Ceník Služeb Víta Swaczyny

Share