Kurz reflexní terapie chodidel |1. a 2.část | Vít Swaczyna | Jeseník

Kurz reflexní terapie chodidel |1. a 2.část | Vít Swaczyna | Jeseník

Share

Kurz Reflexní terapie chodidelReflexka

Tři díly pro lepší pochopení

Kurz reflexní terapie se nově skládá z tří dílů a učí, tak lépe pochopit její pozvolnou práci pro zdraví organizmu.

 1. Díl Teorie. Je určen pro dokonalé vysvětlení působení 5 elementů a vlivu jednotlivých orgánů na sebe dle jasných pravidel chápání tradiční čínské medicíny
 2. Díl Praxe. Zde se podrobně naučíme vyhledávat, utvářet a číst z reflexních bodů a to vše zabalené do velice uvolňující masáže chodidel
 3. Díl Terapie. Umět masírovat a mačkat body ještě terapeuta nedělá, v této nástavbě na kurz reflexky, se naučíte jak pomáhat lidem v jejich vědomé práci na zdraví. Tento díl kurzu byl až do teď součástí jen osobního doučování vyvolených masérů pro konkrétní centra. Dnes prvně je přístupný budoucím i nynějším terapeutům a domácím léčitelům.
 1. Část kurzuTeorie – Naučí to, co Tradiční Čínská medicína již stovky let zdokonaluje a využívá. Naučí koncept fungování a vlivů jednotlivých přírodních elementů na sebe tzv. pentagram pěti elementů. Jeho působení lze vidět v jakýchkoliv organizmech a to jak v tělech lidí a zvířat, ale také v organizmu rodiny nebo firmy. To vše si vysvětlíme na snadno pochopitelných modelech a naučíme se tyto modely aplikovat v praxi.
 1. Část kurzu – Praxe – Tahle část naučí nejen jednotlivé akupresurní body na chodidlech, ale také hmaty, tahy a tlaky na ně. V tomto stejném dni se také zvládnete masáž chodidel jako velice příjemnou osu pro propojení jednotlivých působení na tyto body. Tato velice příjemná masáž přinese uvolnění a plnější přístup k jednotlivým, často velice bolestivým, reflexním bodům.
Pečlivý přístup a dozor lektora

Pečlivý přístup a dozor lektora

Za tyto dvě částí umíte vše, co potřebujete k profesionálnímu nebo samozřejmě i k domácímu masírování chodidel. Stále platí možnost kdykoliv si kurz zopakovat ZDARMA a to kolikrát jen potřebujete, pro dosažení větší hloubky vašich znalostí. Cena za tyto dvě části je jako doposud 1.500 Kč, které po písemném přihlášení zašlete na níže uvedené číslo účtu. Po zaplacení je vaše přihlášení platné Pro ty, kteří chtějí přidat k masážím i řízené terapie, je určena novinka a zároveň závěrečná tečka nazvaná terapie.

 1. Část kurzu (volitelně) – Terapeut – !!!NOVINKA!!! Dosavadní žáci všemožných kurzů reflexních terapií a masáží neměli to, co obsahuje výuka Tradiční Čínské Medicíny a tím je návaznost jednotlivých terapií na sebe v praxi na příkladech. Také kurzy obsahovali jen omezeně část, která se týká sebeterapie a to je velká škoda. Posuďte sami, jak můžu pomáhat, druhým když sám sobě jsem nepomoh? Tato část kurzu je určena jak žákům reflexní terapie z našich kurzů tak i žákům ze škol jiných. Proto je také tento díl kurzu oddělen od předchozích dvou a je hrazen zvlášť. Cena tohoto samostatného dílu, který lze taktéž samostatně opakovat ZDARMA pro udržení a prohloubení znalostí, je 1000 Kč taktéž předem na účet (viz. technické data kurzu)

V ceně kurzu

 • Skripta pro část 1 a 2
 • Občerstvení a pitný režim
 • Neomezena možnost opakování kurzu
 • Možnost sleva 30% na zboží pro Tradiční čínskou medicínu
 • Neomezená možnost konzultace vlastních případů s terapeuty z praxe
 • Samozřejmě dobrá zábava a informace podávané čistě a jasně

Co sebou

Jedná se kurz masérský, nikoliv školu právnickou. Přijďte tedy oblečeni tak, abyste se cítili pohodlně a od vyučování vás neobtěžovalo nic co můžete ovlivnit. Vezměte si sebou oběd chcete-li, dá se však objednat i dovoz jídla a v blízkosti jsou mimo standartních i vegetariánské a veganské restaurace. Mimo toho informace jsou natolik výživné, že někteří na hlad zapomenou. Máte-li potřebu záznamu, je možné si sebou vzít i kameru či záznamník, aby vám neuteklo něco, co si i tak můžete kdykoliv zopakovat zdarma. K dispozici je zde vše potřebné, ale jestli máte svou oblíbenou značku pastelek tak si je sebou vezměte. Nezapomeňte si také dobrou náladu, chuť se vzdělávat a dostatek volného času, aby nemuseli hned po kurzu někam rychle letět a mohly zaznít veškeré dotazy.

Technické data kurzu.

Datum a čas

 1. díl teorie je v neděli 1. 11. 2015 od 8:30 do 13:30
 2. díl teorie je v neděli 1. 11. 2015 od 14:00 do 18:30
 3. díl terapeut bude následovat. termín bude upřesněn později

Přihlášení

Na kurz je možno se přihlásit přes email info@zdravacesta.cz, nebo telefonicky u lektora kurzu na 605 887 736

Platba

Platba převodem na účet minimálně 7 dní před začátkem kurzu (termín pro podání přihlášek) | Číslo účtu vám bude sděleno jako odpověď na váš registrační mail či sms. | Pokud se rozhodnete odhlásit více než 7 dní před začátkem kurzu, peníze vám budou v plné výši vráceny, poté účtujeme storno poplatek 50% | V případě, že se kurz z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, nebo přesune na jiný termín, peníze vám budou vráceny v plné výši.

Částka za 1. a 2. část kurzu dohromady je 1 800 Kč a za 3. část je 1 000 Kč.

Tedy cena rovnou za všechny tři části kurzu najednou je 2 500 Kč

Po předchozí telefonické nebo osobní domluvě je možno platit i v hotovosti na místě v den kurzu.

Lektor

Lektorem kurzu je Vít Swaczyna Terapeut a zakladatel projektu Zdravá Cesta v ČR

http://www.zdravacesta.cz/kontakty/vit-swaczyna/

Místo

Tento kurz proběhne v Body Care – Sportovní a Vzdělávací centrum
Palackého třída 162, Brno Královo pole

http://www.body-care.cz/

Těšíme se na vaši účast a na případné dotazy rádi odpovíme

Share

2 komentáře so far.

 1. Andrea Galuskova napsal:

  Ahoj Vítků prosím té kdy je nejbližší termín reflexy? Přišlo by nás víc ahoj Andrea

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro ověrění * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.