Kurz Reflexní masáže a terapie skrze chodidla

Kurz Reflexní masáže a terapie skrze chodidla

Tři díly pro lepší pochopení

Kurz reflexní terapie se nově skládá z tří dílů a učí, tak lépe pochopit její pozvolnou práci pro zdraví organizmu.

Reflexní masáž pentagram pěti elementů www.ZdravaCesta.cz1. Část kurzu – Teorie – Naučí to, co Tradiční Čínská medicína již stovky let zdokonaluje a využívá. Naučí koncept fungování a vlivů jednotlivých přírodních elementů na sebe tzv. pentagram pěti elementů. Jeho působení lze vidět v jakýchkoliv organizmech a to jak v tělech lidí a zvířat, ale také v organizmu rodiny nebo firmy. To vše si vysvětlíme na snadno pochopitelných modelech a naučíme se tyto modely aplikovat v praxi.

Reflexní masáž Kurz reflexní masáže chodidel www.ZdravaCesta.cz2. Část kurzu – Praxe – Tahle část naučí nejen jednotlivé akupresurní body na chodidlech, ale také hmaty, tahy a tlaky na ně. V tomto stejném dni se také zvládnete masáž chodidel jako velice příjemnou osu pro propojení jednotlivých působení na tyto body. Tato velice příjemná masáž přinese uvolnění a plnější přístup k jednotlivým, často velice bolestivým, reflexním bodům.

Za tyto dvě částí umíte vše, co potřebujete k profesionálnímu nebo samozřejmě i k domácímu masírování chodidel. Stále platí možnost kdykoliv si kurz zopakovat ZDARMA a to kolikrát jen potřebujete, pro dosažení větší hloubky vašich znalostí. Cena za obě dvě části je jako doposud 1.800 Kč.
Pro ty, kteří chtějí přidat k masážím i řízené terapie, je určena novinka a zároveň závěrečná tečka nazvaná terapie.

Reflexní masáž a terapie na chodidle3. Část kurzu – Terapeut – !!!NOVINKA!!! Dosavadní žáci všemožných kurzů reflexních terapií a masáží neměli to, co obsahuje výuka Tradiční Čínské Medicíny a tím je návaznost jednotlivých terapií na sebe v praxi na příkladech. Také kurzy obsahovali jen omezeně část, která se týká sebeterapie a to je velká škoda. Posuďte sami, jak můžu pomáhat, druhým když sám sobě jsem nepomohl?

Tato část kurzu je určena jak žákům reflexní terapie z našich kurzů tak i žákům ze škol jiných. Proto je také tento díl kurzu oddělen od předchozích dvou a je hrazen zvlášť. Cena tohoto samostatného dílu, který lze taktéž samostatně opakovat ZDARMA pro udržení a prohloubení znalostí, je 1000 Kč taktéž předem na účet (viz. technické data kurzu)

V ceně kurzu

  • Skripta pro část 1 a 2
  • Občerstvení a pitný režim
  • Neomezena možnost opakování kurzu
  • Možnost čerpat slevu 30% na zboží pro Tradiční čínskou medicínu
  • Neomezená možnost konzultace vlastních případů s terapeuty z praxe
  • Sleva 10% na základní nabídku fitcenter Body Care (Brno)
  • Samozřejmě dobrá zábava a informace podávané čistě a jasně

Co sebou

Jedná se kurz masérský, nikoliv školu právnickou. Přijďte tedy oblečeni tak, abyste se cítili pohodlně a od vyučování vás neobtěžovalo nic co můžete ovlivnit. Vezměte si sebou oběd chcete-li, dá se však objednat i dovoz jídla a v blízkosti jsou mimo standartních i vegetariánské a veganské restaurace. Mimo toho informace jsou natolik výživné, že někteří na hlad zapomenou. Máte-li potřebu záznamu, je možné si sebou vzít i kameru či záznamník, aby vám neuteklo něco, co si i tak můžete kdykoliv zopakovat zdarma. K dispozici je zde vše potřebné, ale jestli máte svou oblíbenou značku pastelek tak si je sebou vezměte. Nezapomeňte si také dobrou náladu, chuť se vzdělávat a dostatek volného času, aby nemuseli hned po kurzu někam rychle letět a mohly zaznít veškeré dotazy.

PŘIHLÁŠENÍ

http://www.zdravacesta.cz/kontakty/prihlaseni-a-registrace-na-kurzy/

po vyplnění registračního formuláře vám zašleme platební informace

Cena

Cena kurzu je 1 800 Kč.

LEKTOR

Lektorem kurzu je Vít Swaczyna Terapeut a zakladatel projektu Zdravá Cesta v ČR

http://www.zdravacesta.cz/kontakty/vit-swaczyna/

MÍSTO


Tento kurz proběhne v Body Care – Sportovní a Vzdělávací centrum
Palackého třída 162, Brno Královo pole

www.body-care.cz

Ptejte se, rádi odpovíme.
Přihlašte se a budete překvapeni jaké poznání a zábava se skrývá při masérských kurzech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro ověrění * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.