Kontakty

Masérna Víta Swaczyny

Sídlo

Chelčického 10
708 00, Ostrava
Česká Republika

Otevřeno

pondělí až pátek na objednávku


Vít SWACZYNA

masér | terapeut | kouč | lektor | konzultant | homo sapiens sapiens

 „Může být masérem každý?“

Zeptala se mě jedna absolventka mého dávného kurzu. Světácky a motivačně bych odpověděl "ano, jasně!!!". Odpověděl jsem však "na to to neumím zatím odpovědět“.

Odpověď mi přišla později, ústy kolegy při seznamování:

„Michale, seznam se s Vítkem. Vítek JE masér. Vítku tohle je Michal. Michal DĚLÁ masáže.“

Může být masérem každý? Ne, masérem nemůže být každý, každý však může skvěle masírovat. Michal dodnes masíruje skvěle, jeho život je však zasvěcen jinému řemeslu. Jeho cesta není ta maserská, je to však cesta jeho vlastní, Zdravá.

 

masér | terapeut | kouč

Kolečko Certifikáty a osvedčení.png

K roku 2019 jsem certifikován ke dvaceti třem druhům masáži, terapií a koučinku nebo trenérství, chcete-li. To vše jak v oblasti fyzické, tak i mentální.

Přesto, že jsem přirozeně skeptik, občas testuji i to. V  co se mi zdá nemyslitelné. Co neznám nebo nechápu, přece nemohu soudit, podporovat či zavrhovat. Tato vlastnost mě samotného přivedla k metodám, které jsou rozporovány pouze teoreticky. V praxi se však osvědčily, a poznání mé práce s lidmi se tak obohatilo o témata i nevšední. 

V současnosti pracuji s metodami medicínskými a také metodami z oblasti, hanlivě nazývané, šarlatánství. Učím se po celém světě,  a inspiruji  a vzdělávám se téměř neustále. Udržuji vstřícný kontakt se špičkovými lékaři a často se setkávám s léčiteli či šamany. Předsudky jsem odložil stranou a dnes vlastním neustále rozšiřující se, a přesto ucelené know-how pro práci s klienty. 

Mým hlavním studiem a vášní je poznání jednotlivce vsazeného do životních situací a tak jeho vlastní, autentické talenty, schopnosti i slabosti. Inspirovanou změnou jemu vlastních postojů tak docílíme sebe,uzdravení, čehož dopřávám plnou měrou i sobě. Toto je cesta Etikoterapeuta.

lektor | konzultant

Kolečko lektor.png

Značná část mého života se točí kolem zdraví, a to téma je mou vášní od studií až po současnost. Druhou mou složkou byl, je a bude kariérní rozvoj a vedení týmů  čítajících i více než 100 lidí a manažerská praxe vůbec. Prošel jsem si korporátním i soukromý m managementem, prací na volné noze a krizovým řízením, či stavbou humanitárníc mise. A v současnosti jsem součástí výzkumu a jsem projektový manager.

Lektorství si držím v předávání zkušeností a znalostí v oblasti právě terapeutické a masérské. Řídím výuku moderních masáží s molekulárním vodíkem. Byl jsem u vzniku, dnes v lázeňství již běžných a populárních konopných masáží a procedur. Vedu kurzy reflexologie, standardních masáží, baňkové terapie, využívání tělních svící a v nedávné době jsem začal publikovat knihy na témata různých "alternativních" terapeutických technik. Vedu početnou skupinu tejperů a dohlížím na neustálý rozvoj a aktuálnost populární metody tejpování i u nás.

Konzultace zdravotního stavu se přenesla i na systémové problémy firem.  Vždyť stejně jako trpí a krvácí člověk, může tratit sílu i firma či instituce, kde mezilidské vztahy jsou součástí procesu. Těmto firmám pak spolu s kolegy z jiných odvětví stavíme profil, cestu změny, a následné zhodnocení po nastavené periodě.  Po čase je zlepšení viditelé. Jak moc viditelné, to záleží jen na míře současného zanešení tzv. profesní slepotou, návyky a chybějící osou rozvoje.

homo sapiens sapiens

Kolečko klaunský nos.png

 

To vše je i popis mého odvážného titulu homo sapiens sapiens.

 

Vše co dělám, a jak vyučuji, je srozumitelné a podáno českou lidskou řečí. Když mě někdo nechápe, většinou je to jen proto, že jsem to neřekl tak srozumitelně, jak daný člověk potřebuje. Stačí to říci jinak

 

Jen to, co lze opravdově pochopit, lze i opravdově následovat.  To co nás baví, tím rosteme.  

 

Evoluce bílá z650.png

 

Choosing Us

Pellentesque ultricies ligula vel neque dictum, eu mollis tortor adipiscing. Etiam congue, est vel tincidunt vestibulum, nunc nunc porta nulla, at adipiscing neque tellus quis urna. Quisque dignissim neque a ipsum sodales, mattis aliquam ante dictum. Vestibulum elementum pellentesque tortor ac congue. Mauris vel nibh id metus tincidunt eleifend. In interdum gravida ligula, at venenatis odio fermentum at. Donec dapibus enim lectus, quis venenatis tellus volutpat in. Nullam in velit tortor.

We would love to hear from you!
Povinné
Povinné
Povinné
Don't worry – we won't add you to any email list. This is just so we can contact you in case you have questions.
Povinné