top of page
Head Massage

Služby masérské pro zdraví

Rehabilitace, relaxace, fyzioterapie, rekonvalescence, rekondice  - prostě vše potřebné pro servis fyzického těla
Objednávka >

Sportovní . . . a přejete si připravit se na výkon nebo spíše rehabilitovat po něm? . . . No ladím formu na maratón . . . aha, díky, že to zmiňujete to má svá specifika. Kdy ten maratón bude?
. . . Asi za měsíc . . .

Zdravotní diagnózy, probíhající rehabilitace na pojišťovnu i ty hrazené, případné obtíže, bolesti, i to kdy a jak se to projevuje. Otázky, kterými si specifikujeme kam se masáže či terapie budou směřovat, jsou velice důležité. Pomáhají tak vybrat z opravdu širokého portfolia služeb, technik a způsobů práce s tělem. Já vím, kolega na bazéně to má lehčí, lístek z recepce:    

 10:30 - Sportovní, Záda, 30 minut
11:45 - Klasika, celkovka,  45 minut

. . . a už se masíruje. Tohle bych asi taky zvládl, ale když mám šroubovák tak přece nebudu dotahovat nožem a vám také nabídnu službu dle potřeby, zkušeností a znalostí, kterých stále přibývá a přibývat i bude. 

Rehabilitace jsou dnes dosti vytížené, již jen tím co lékaři mohou napsat na poukaz. Tedy většinou jen to, co plně hradí pojišťovna. To není dobře ani špatně, je to prostě tak. Tím že vám rehabilitace nemohou dát více času než je psáno ani se to nenabídne. To co vám proplatí pojišťovna je však obvykle tak třetina funkční dávky. Rehabilitace nemá prostor kam vás dopsat na potřebnou péči nad standard pojišťovny tak se často ani nedovíte, že přikoupit si péči by vám výrazně pomohlo. No a tady je prostor pro služby v soukromém sektoru.  Může to být finančně náročné? Ano, nicméně málo kdy to přesáhne částku, o kterou člověk přijde měsícem marodění navíc.  To je také důvod, proč jsem se vydal cestou spíše preventivní medicíny, ta téměř neexistuje a když tak jen ve formě všeobecných pouček, nekouřit, nepít, jíst zdravě a cvičit a to opravdu nestačí. 

Zdravotní masáže a fyzioterapie

Je u vás stanovená diagnóza? Je pro vás volba obohatit vypsané rehabilitace, nebo vyplnit jejich nedostatky, službou zakoupenou bez příspěvku zdravotní pojišťovny, ale také bez  jejich limitů. Zavolejte si už po telefonu zjistíme zda vám budu přínosem či nikoliv.  1. sezení bývá více konzultační a dále se řídíme vašimi pocity a aktuální potřebou.

Zdravotní masáže a fyzioterapie: Testimonials

Spolu s kolegy se často pozastavujeme, nad výrazy jako je klasická či sportovní masáž. Pro laika i maséra se základním kurzem to je termín vcelku jasný.  Mě se tím otevře spíše více otázek než by mi to ujasnilo, co a jak budu masírovat. To je v pořádku, já vím na co se doptat a již si vás navedu. 

bottom of page