Kalendář akcí

Share

Připravované akce, kurzy a semináře

Kolečko Jan Amos Komenský

Učitel národů Jan Amos Komenský řekl:

„Naši učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou.“

Tohoto odkazu z naší historie se držíme, a učíme druhé jen to co nás samotné živí a samotní dokážeme na vlastních životech, že to funguje. Následujeme ověřenou cestu tovaryšů a mistrů.

Kalendář kurzů a akcí

Nechte se inspirovat v kalendáři

Věříme, že si z nabídky vyberete. Škálu kurzů hodláme dále rozšiřovat o poznatky dalších mistrů ve svém oboru. Doporučujeme zde i akce jež sami nepořádáme, nicméně s jejich obsahem souhlasíme a rádi jej doporučíme.

Přednášky, kurzy a ostatní akce jsou připravovány na základě ověřených znalostí lektorů, které vám rádi doporučíme. Nečekejte u nás informace z doslechu, vše je žito a co učíme sami aplikujeme na naše životy. Kázat vodu a pít víno samozřejmě umíme ale se sklenkou vína i pro vás je to větší legrace. Na našich akcích také nečekejte hodnocení a to už vůbec ne 1 – 5. Pokud vám nějaká informace ušla, kurz či přednášku si zopakujte. Právě proto u většiny kurzů dáváme možnost opakování ZDARMA, abychom neprodávali kurz, ale znalosti jím šířené.

Zpětná Vazba je pro nás důležitá

Váš názor a poznatek z kurzu či přednášky je pro nás velice důležitý. Jsme jen lidé a pokud je v našich silách to zlepšit rádi to uděláme. proto buďte i vy našimi rádci a zde dole na Facebooku zanechte zprávu, komentář, výtku nebo i pochvalu.

Share

5 komentářů so far.

 1. Romana napsal:

  Dobrý večer, chci se zeptat, kdy máte v plánu další kurz baňkování?
  Pokud by byl o víkendu, měla bych velký zájem.
  Děkuji za informaci Romana Zonová

 2. Tereza napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda děláte kurz na reflexní a klasickou masáž, měla bych zájem. Prosím o info jak to probíhá a o ceně. Děkuji

 3. Vít Swaczyna napsal:

  O tohle se velice rádi podělíme, zpětná vazba od našich klientů, my moc děkujeme a hřeje nás u srdce následující slova: „S mým snoubencem jsme si u Vít Swaczyna užili svou první párovou masáž. Nejen, že nás Vítek přivítal v příjemném provoněném prostředí domácím čajem, ale stal se nám pro tu chvíli i průvodcem. Jelikož to bylo naše poprvé, velmi nás uklidnilo, když jsme věděli, co nás čeká. Samotná masáž byla opravdu úžasná. Relaxace, uvolnění, příjemná muzika a klid. A na závěr? naši průvodci nám řekli, co o nás naše tělo a jeho reakce vypovídá. Pro nás to s Tomem znamená posun nejen v našich soukromých životech, ale hlavně v tom našem společném soužití. Vítku, moc Vám děkujeme za příjemně strávený čas a cenné poznámky pro náš ještě radostnější život. Úžasný zážitek můžeme vřele doporučit všem, kterým záleží na jejich tělesné i duševní harmonii.“ Lucie a Tomáš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro ověrění * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.