Kurzy a semináře

Share

Kurzy, workshopy, semináře a akce

Maserské a diagnostické kurzy tradiční medicíny

V současné době nabízíme různé masérské kurzy a kurzy masérských technik. Jsou určeny jak pro laickou, tak i odbornou veřejnost a nově také pro děti ve formě kroužku. Můžete v nich postupně pronikat do tajů masáží a širokých souvislostí součinností těla, mysli a duše podle dávných i současných filozofií. Můžete se v nich inspirovat tím, jak to v každodenní praxi děláme my maséři a terapeuti.

Výuka mladých

Kroužek masérský – spolu s dětmi masírujeme už od počátku masérské školy, naučit masírovat potěr (Tak nazýváme ty lásky naše mladé) se nám daří stále. Vždy jsme si přáli předat jim rodiče, kteří nejsou natvrdlí a naopak dokážou dětem nabídnout nepřeberné množství inspirace. Pro děti má inspirace své kouzlo a jejich vývoj jde tak dopředu jak je jim dáno. Žádné posuzování trpělivosti a znalosti není dost velké aby i ,, á proč? á proč? á proč? á proč?“ … bylo fajn hrou pro všechny. Ze začátku kroužek vedeme, ale s přibývající zodpovědností i pravomocemi dětí se stáváme spíše bratrstvím než kroužkem a společné sny si děti realizují týmově.

Kroužek mladých masérů – Masérský potěr 9 – 16 let

Částečné masáže – aneb triptych (náš) standard masáží

Triptych masáží – masáž zad v sedě, masáž dolních končetin a masáž zad v leže je základem. Pro praxi maséra, chcete-li však jen nahlédnout do nějakého typu máme pro Vás tyto masáže oddělené a můžete si je projít jak v sérii tak i jako celek.

Nový (náš) standard masérství

Kurz Masáž zad vsedě

Kurz Masáž zad vleže na masérském stole

Kurz – Masáž dolních končetin

 

Kurzy certifikované samostatně

Naučit se masírovat je otázkou praxe. Po desátém klientovi jsme my jako začínající maséři nevěděli ještě zhola nic. Po sté masáži a po tisících otázkách na své tělo od klienta Vám můžeme vyprávět hodiny o buněčném magnetizmu. O vztazích mezi orgány. O lásce s jakou nám srdíčko každou vteřinu pumpne decku krve do tepen, O tom jak 98% bílých krvinek neprojde do elitní skupiny strážců pořádku v našich dokonale fungujících tělech. To prostě přijde časem a vaší zvědavostí.

Kurz Cover masáže

Kurz Reflexní masáže a terapie chodidel

Kurz Baňkování

Unikátní novinka -Molekulární vodík v masérství

Kurz tejpování (taping)

Kurz tělní svíce

Vlajkové lodě masérství – masáže rituální

Masáže, které nejsou pro všechny. Ani pro všechny maséry, ani pro všechny klienty. Opravdové zážitky u kterých se čas stává nepotřebným a zážitek se mění v prožitek. Opravdová mistrovská díla našeho řemesla a doktorát nejen pro maséry, ale také pro klienty. Pro ty, kterým tuto masáž můžete nabídnout. Masáže které nesouvisí s profesionalitou maséra, souvisí s OPRAVDOVOSTÍ masérství v nás samotných.

Share