Kurz Cover masáže

Share

Začínat svou masérskou kariéru/nauku znova, začali bychom právě tímto kurzem Cover masáže. Na tom se shodneme všichni nynější i budoucí lektoři této masáže. Učí totiž přístup ke klientovi, ten první krůček k Vaší opravdové spolupráci.

Nemít tato masáž své jméno Cover masáž, již více než deset let, nazvali by jsme ji „Jako v peřince“ nebo „jako na dlani“.

Jako na dlani

Masáž je totiž velice hýčkavá a pečující. Probíhá přes přikrývku či přes oblečení, tedy zachovává klientovi i masérovi jistý odstup a napomáhá tak k volnému seznámení klienta a maséra ještě vlastně z dálky. Proto tuto masáž řadíme do sféry přípravných masáží i přes to, že se jedná o kompletní masáž celého těla, kterou však maséři často používají v odlehčené formě jako takový start masáží větších.

certifikovaný kurz Cover masáže

Plný den masérské výuky Vás čeká, přihlásíte-li se na tento kurz. Intenzivní výuka složena jako balzám pro Vaši duši, kdy všichni chápou vše a nauka jede svižně, neboť respektuje všechny naše poznatky toho, jak se učit, učit se, učit.

Existují-li tagy (jednoslovné popisy) pro tuto masáž tak to budou tato slova:

Něha| energie | laskavost | celistvost | intimita | mateřská láska | sebepoznání | vlastní svět | chvíle pro sebe | rozplynutí | mír | harmonie

Jak kurz probíhá a co se během něj naučíte

Kurz vlastně začíná Vaší registrací zde dole na této stránce. Na Vámi zadaný e-mail Vám dojdou koordináty co se týče platby, místa konání, případných věcí co si přinést na kurz. Dále pak registrace podrobnější, do které již vypíšete více informací pro Vaši certifikaci kurzu Cover masáže atd. Také s veškerými kontakty na lektora pro případ, že budete chtít něco upřesnit atd.

Dále zaplacení ceny 2.000 Kč

Hned po tomto se již těšíte na kurz

Sejdeme se hned z rána na 08:30 abychom už v 09:00 ráno mohli být lehce seznámeni, pohodlně usazení a Vy i vaši budoucí kolegové i lektor jste měli jednu hladinu a sjednotili se. Tímto momentem již může výuka začít.

Teorie – nebojte jen stručná a taková jaká se týká postupu, který si v další části, hnedle zažijete. Naučíte se pomocné afirmace a přípravné rituály, velice nápomocné pro tuto převážně energetickou a kouzelnou masáž. Neboť informace se vstřebávají spolu s jídlem, tak výuka probíhá s neustálým uždibováním nějakého ovoce či jiných „ťapťušek“ pokud nebudete nasyceni informacemi a zobáním. Následuje oběd.

Lehce nabaštěni nelze ještě lehat na stoly, tak si projdeme přípravu na masáž a praktickou část dovedností uvaděče do masáže. Klienta i maséra je nutno do světa masáže příjemně zanořit a touto dovedností i sebe samé na tomto kurzu příjemně uvedeme na stoly.

Jeden leží, druhý masíruje zakryté tělo klienta.  Lektor lehce vede maséry a sleduje klienty v jejich pochodech, pomalu lehounce osvětluje jednotlivé kroky pocity či dotazy.

První masáž končí, přichází návrat do reality pro masírované a veliké těšení se těch co teď masírovali.
Jako v peřince Cover masáž

příprava masérny na další kolo Cover masáže

 

Druhý leží, jeden masíruje zakryté tělo klienta. Lektor lehce vede maséry a sleduje klienty v jejich pochodech, pomalu lehounce osvětluje jednotlivé kroky pocity či dotazy.

Druhá masáž končí, přichází návrat do reality pro masírované a úklid masérského lože, závěrečná rozmluva poslední dotazy a rozdání certifikátů těm, co si vše zažili ve všech polohách, které tento kurz nabízí. Poloha žáka, maséra i klienta je totiž krásný začátek dobré cesty maséra.

Dejte si teď chvíli na doprožití tohoto textu a pak se rozhodněte zda tento příběh chcete žít či nikoliv.

 

Pro ty z Vás, kteří ANO, je zde tento registrační formulář k vyplnění. Je v souladu s platnými regulérními podmínkami a zjišťujeme od Vás jen to opravdu nutné pro kurz.

Na základě tohoto stručného formuláře Vám dorazí podrobnější formulář pro přihlášení žáka, tedy sebe nebo někoho koho chcete obdarovat zážitkem tohoto kurzu Cover masáže nebo zaměstnance Vašeho salónu či studia.

 

Pro ty co dočetli do konce, mám ještě bonus, který platí pro každého kurzistu ale Vy co jste trpělivě pročetli vše, se to dozvíte již teď.

Každý, jednou zaplacený kurz našeho masérského vzdělávacího systému si můžete kdykoliv zopakovat naprosto ZDARMA. Žádné udržovací poplatky, žádné nesmysly a drahoty. Kupujete si od nás dovednost nikoliv jen kurz. Tuto dovednost Vám obnovíme kdykoliv, na kterémkoliv dalším kurzu Cover masáže.

Maséři Na Dlani

Tuto masáž milujeme všichni co ji známe a společné akce jsou toho důkazem.

Share