Kurz tělní svíce

Kurz tělní svíce, terapie svícemi a postupy k vysokému účinku

Komu je kurz určen

Kurz tělní a ušní svíce Zdravé Cesty je určen všem zájemcům bez omezení, od naprostých laiků po profesionály z řad masérů a léčitelů.

Kurz je určen také lékařskému personálu od pečovatelek přes sestřičky po doktory, prostě pro všechny, kteří hledají cestu v tradiční medicíně nebo si chtějí rozšířit znalosti a repertoár o tuto metodu.

Ti, kteří raději uzdravují příčinu než léčí následky nemocí či dysfunkcí orgánů, jsou vítáni stejně jako ti, kteří v prášky stále věří.

Co se na kurzu naučíte

Kurz dobrovolným absolventům přinese poznání zatím málo rozšířené metody užívání tělových svící. Budete seznámeni s meridiány a reflexními zónami těla právě ve spojitosti s použitím tělových svící. Poznáte a dozvíte se o účincích a možnostech tohoto pradávného a nezaniklého nástroje.

Do detailu probereme příslušné postupy a techniky práce se svícemi. Projdeme si desatero nezbytných zásad, které musíme ctít, aby svíce dokázaly dělat svou práci užitečně. Poznáte tělní, ušní, čakrové a bílé svíce, dále jejich specifika a použití pro uzdravení těla i duše.

Úderem poslední hodiny kurzu budete natolik znalí věci a vybaveni praktickými dovednostmi, že budete moci vše ihned, resp. už na druhý den, uplatnit ve svých rodinách, mezi přáteli a v celém vašem okolí. Čím více budete trénovat, tím lépe se vám to usadí do paměti a vryje pod kůži.

Tuny znalostí, které máme pro vás připravené, do vás vlijeme postupně a s patřičným zažitím, abyste od nás neodcházeli s hlavou plnou zmatků a nezodpovězených otázek. Pomozte nám v tom a den před vaší účastí na lekci se vyhněte zbytečnému ponocování nebo nadměrnému příjmu alkoholických nápojů. Určitě přijďte dobře odpočatí a uvolnění.  Znalostmi se vám odměníme.

O autorovi kurzu

Autorem Kurzu tělních svící  je Vít Swaczyna, masér, terapeut a lektor. Veřejně zodpovídá za celkovou koncepci a obsahovou část kurzu tak, aby splňoval kritéria Zdravé cesty, dále také za přípravu skript stejně jako za přípravu a koordinaci dalších lektorů, kteří tento kurz vyučují. V případě jakýchkoliv dotazů, ohlasů či připomínek se na něj s důvěrou obracejte.

Co jsou tělní a ušní svíce

Tělové svíce nebo také očistné svíce jsou málo propagovaná součást výbavy správného „šamana“ nebo raději součást vaší budoucí lékárničky. Jejich jednoduchostí a nenáročností je řadíme do kategorie domácí léčitel. Jedná se o plátno – specifické bavlněné plátno namočené do vosku – přírodního vosku s úžasnými přísadami a zarolované do ruličky či kornoutku. Hořením této svíce dochází k uvolnění léčivého dýmu, který je komínovým efektem vpravován do míst, kde je potřeba. Svíce jsou vyráběny v několika variantách lišících se barvou, tvarem, či vůní pro jejich přesnější použití. Není znám původ těchto svící a není stanoven ani jejich vynálezce či datum vzniku. Stačí, že jsou starší než my a fungují.

Návaznosti kurzu

Kurz tělních svící má charakter „domácího léčitele“ a tím je krásně provázatelný i s ostatními masérskými či jinými kurzy či workshopy. Ke svícím a práci s tělem v tomto duchu je nejbližším spojencem Baňkování a Akupresura. Výborné a námi doporučované je spojení s vědomou prací s energií a k tomu jsou určeny workshopy a projekt a systém Reiki Na Dlani.

Účinky tělních a ušních svící

Účinky či užití tělních svící jsou svou širokostí záběru a téměř neexistenci kontraindikací skoro nevypsatelné. Nebudu používat název “všelék“ protože jde pouze o nástroj k tomu, aby se vaše tělo uzdravilo samo.

Kolik kurz stojí a jak dlouho trváTělní svíce

 

Kurz stojí 2.200 Kč. Je nutné se na něj registrovat skrze registrační formulář níže a na základě této před-registrace vám bude doručen e-mail s platebními informacemi.

V ceně jsou zahrnuta skripta, základní pohoštění, celodenní pitný režim, svíce tělní i ušní a ostatní spotřební materiál se kterým budeme pracovat.

Prostě vše, co je pro výuku zapotřebí.

Výuka je 1-denní celodenní záležitostí. Předáme vám během ní maximum znalostí a dovedností zábavnou formou, poutavě, normálními slovy (žádná latina), s dostatkem pauz pro vstřebání probrané látky, pro diskusi aj. Zkrátka tak, abyste všechno, co se u nás naučíte, mohli okamžitě uplatnit a nemuseli čekat, než projdete všemi lekcemi. Pokaždé si budete vědět rady, co a jak máte dělat a nebudete k tomu pravděpodobně potřebovat skripta!

Kdy Kalendář akcí

Struktura kurzu je rozdělena do 3 částí:

  1. obecná teorie a teorie postupu (1/4 času)
  2. praktický nácvik postupu a doplňkových technik např. práce s energií aj. (2/4 času)
  3. diskuze a prostor pro veškeré vaše dotazy. (1/4 času)

Skupiny kurzistů tvoří vždy malý počet osob, abychom zaručili individuální dohled lektora.

Lektor kurzu.

Vít Swaczyna | Ostrava | tel.:  (+420) 605 887 736

Certifikace – podmínky získání certifikátu

Certifikát o úspěšném absolvování kurzu získáte absolvováním celého kurzu. Upozorňujeme vás, že Kurz tělních svící Zdravé Cesty je čistě zájmovým kurzem, tzn., že certifikát, který od nás obdržíte, v žádném případě neslouží jako právoplatný doklad pro zřízení Živnostenského listu.

Bonusy pro kurzisty

Máme zájem naučit vás pracovat v rámci možností co možná nejlépe, nejpřesněji a nejfundovaněji. Snažíme se vyhnout vaší potenciální bezradnosti, pokud se u nás něco naučíte, ale za 2 dny už z toho nevíte nic, protože se vám to vykouřilo z hlavy.

Každému z vás se během praktického nacvičování věnujeme individuálně, kontrolujeme vás, abyste šli hned od začátku přesně a správně. Co probíráme v teorii, to si hned pak v praxi ukazujeme.

Naším kurzem vám předáváme kus našeho vlastního know-how, které sami v našich masérnách každý den používáme. Kurzy jsou živým organismem, který se neustále někam vyvíjí, doplňuje a upřesňuje. S každým novým lektorem do jeho „ducha“ přibývá něco nového, něco jedinečného. Nechceme vás o to připravit.

Máte možnost opakování každé té lekce, kterou jste u nás již jednou úspěšně absolvovali a zaplatili ji. Můžete se jí ZDARMA opakovaně zúčastnit tolikrát, kolikrát budete potřebovat, dokud sami nenabudete jistoty, že jste do puntíku zvládli a pochopili její obsah. Výhodou této možnosti je aktualizace vyučovaných postupů.

Co si máte vzít s sebou

  • dobrou náladu
  • přezůvky, příp. teplé ponožky navíc
  • starší tričko, pohodlné tepláky (prostě tak, abyste se cítili domácky a pohodlně)
  • zápisník na vlastní poznámky (skripta jsou sice v ceně, ale jeden nikdy neví)
  • domácí svačinku (doporučujeme vícedílnou, více-chodovou)