Kroužek mladých masérů – Masérský potěr 9 – 16 let

Share

Je to jíž nějaký ten pátek, kdy nešlo již více si vymlouvat, že masérství je dětem bližší než omalovánky. Co takhle vytvořit kroužek masáží a příbuzných témat.

Ona se mě totiž zeptala jedna 10-letá slečna

„a Vítku naučíš mě masírovat ?“

„Lásko naučím tě úplně vše, co ze svého oboru znám a přivedu za tebou i učitelé jiných směrů“

A toto mi zní v hlavě stále. Kdo by nechtěl do kroužku, kde je téma masáž? Kdo by nechtěl do kroužku, kde je téma saunování? Kdo by nechtěl do kroužku, kde se učí aromaterapie? Kdo by nechtěl do kroužku, kde se učí bylinky. Práce s kyvadlem nebo klidně s taroty. Proč ne? Prostě vše co jsme při naší cestě spolu s kolegy poznali a dotáhli do profesionality a mistrovství.

Kroužek plný masérských technik v Ostravě

Máte – dítě 9 – 16 let, které projevuje zájem o masérství či jinou formu péče o lidské bytosti. Je velice pravděpodobné, že se mu bude velice zamlouvat kroužek kde masérské znalosti budou sršet všemi směry v rychlosti natolik pomalé, aby vše bylo pochopeno a natolik rychlé, aby děti udržely pozornost na plnou míru.

masáže | tejpování | wellness procedury |  alternativní diagnostika | bylinářství | etikologie  ekologie | reiki | tělní svíce | baňky | masáže miminek a maminek | meditace | aromaterapie

a mnohem více za ty roky zkušeností, terapií, kurzů, škol a hlavně otevřené mysli i srdce přišlo v předatelné podobě. Prostě tak, abych to pochopil i já

Zájemci o přihlášení do tohoto kroužku prosím vyplňte registrační formulář níže snad v souladu s GDPR, na který v kroužku hrát nebudeme, budeme fotit, aby maminky a tátové měli veškerý přehled. Půjdeme za hranice intuice a za hranice fantazie. Načneme témata jakým je komunita, sounáležitost a důvěra. Rytířství i ženskost a tvorba legendy bude začínat tady.

06. 11. 2018 Proběhne od 16:00 nábor do kroužku v Ostravě.

Kalendáři akcí

Zájemci o přihlášení do tohoto kroužku prosím vyplňte registrační formulář níže snad v souladu s GDPR, na který v kroužku hrát nebudeme, budeme fotit, aby maminky a tátové měli veškerý přehled. Půjdeme za hranice intuice a za hranice fantazie. Načneme témata jakým je komunita, sounáležitost a důvěra. Rytířství i ženskost a tvorba legendy bude začínat tady.

Je to první kolo, tak neexistují reference, jen jediné Vám řekne, že kroužek je super i pro Vaše dítě. Bude to jen tím, že na tváři dítěte se objeví světýlka radosti z toho, že se těší na další kolo vždy co 7 dní.

Kroužek začne běžet v úterý  20. 11. 2018 v 16:00 do 19:30 a Končí 2. 7. 2018

Cena:

Lekce jednotlivé úterní lekce(vstupy) 200 Kč (dospělák – rodič, bude li chtít se zúčastnit, tato cena platí i pro něj a tím se také zapojí do výuky hry a bude jeden z kroužku. Děti se na něm vyřádí)

Celý kroužek roční (listopad až červenec) 7.000 Kč

 

Po vyplnění registrace se s Vámi osobně e-mailem spojím a domluvíme se jak dále a kdy se osobně seznámíme, bude-li potřeba.

Každého mistra dělá jeho cesta – tahle bude ta elitní – masérská

masérský kroužek

Před osmi lety, tenkrát dvouletá dcera mi ťapkala po zádech a jen tak mezi ťapkáním mi našla spazmus, který hnedle cíleným prošlápnutím odstranila a odblokovala, říkal jsem si, že by geny? Masérské fluidum, jímž působím anebo prostě jen dětská upřímnost v činech s absolutní láskou?

Myslíte si také, že pravda a láska byla tím průvodcem malinkých nožiček dítěte nevinně lumpikovitého? Jestli ano tak se uvidíme 06. 11. na náboru v 16:30.

Vít Swaczyna

Tábory, akce, kurzy, přednášky, víkendy a setkání s rodinami

Toto vše nám ukáže budoucnost, první ročník kurzu je zde a víme, co dále připravit a zatím připraveno není. Má to svůj účel …

… vše již vytvoříme spolu s dětmi.

Již žádné ber nebo neber, již jen pojďme vytvořit. To má budoucnost…

Share