Nový (náš) standard masérství

Share

Po triptychu našich kurzů nebo kurzů Laických masáží víme, že jste maséři dost dobří na to, abychom k Vám mohli doporučit i klienta zvyklého na vysoký standard. My už svou klientelu máme a dále a dále se nám hlásí lidé, které my neodmasírujeme pro čas nebo proto, že si názorově nebo technicky nesedneme. Nejsme totiž pro všechny. K tomu se ještě vrátíme…

 

Záleží nám na masérech a masážích i masírovaných – to je náš standard

Nadpis mě trochu nutí k srovnávání se a to není naše cesta. Vidíte, nejsme bezchybní děláme vše nejlépe, jak dovedeme a to je také náš standard. Naše postupy vznikaly s tenkráte velikášskou představou naučit masírovat Evropu.

10 let, 4 kola kurzů ročně, 4 lektoři, 8 žáků v průměru. Je již 1000 referencí a bezpočet aha momentů v oblastech životní filosofie, rodinných vztahů, práce s vlastní energií a myslí.

Proč takhle a čím jste jiní

Tuhle otázku jsem dostal mnohokráte, v dnešní době prorostlé marketingem je móda přidaných hodnot. To časem také vyprchá.

Prostě a jen to děláme dobře, tak jak se má standardně. Podle selského rozumu, cítění i logiky s respektem ke všem zúčastněným. Nelze přece masírovat dobře a ubližovat tím sobě jakožto masérům, to musí být přece nějaký omyl. A také je. Často nacházíme ve wellness zařízeních masérky a maséry, kteří jedou do vyflusání a ještě je večer čeká péče o úklid kolem van sauny apod.

„Po třech masážích jsem úplně hotová musím si dat na hodinku pauzu“  řekla masérka „no já zvládnu tak pět, šest“ odpověděl její kolega před kurzem.

„Ty jo po pěti klientech bych si dala ještě jednoho a možná i dalšího, je to veliký rozdíl a přitom tak malá změna“ řekla masérka po získání znalosti přístupu k masáži, kterému říkáme:

H2O – Dva vodíky jeden kyslík

Snažili jsme se najít způsob jak tuto dovednost dostat do textu, do prostých písmenek a narazili jsme na úzkost informačního kanálu jakým je text. Proto se ani zde nebudu snažit předat toto přirozené vnímání každého člověka. Právě v oblastech, kde potřebujete být plně při vědomí je text opravdu málo. Místo toho Vás raději pozvu na místo, kde je možno Vás touto jednoduchostí a přirozeností prostě jen nakazit.

Kurz Masáž zad vsedě

Kurz Masáž zad vleže na masérském stole

Kurz – Masáž dolních končetin

Celek nebo po částech

Snažili jsme se najít způsob jak tuto dovednost dostat do textu, do prostých písmenek a narazili jsme na úzkost informačního kanálu jakým je text. Proto se ani zde nebudu snažit předat toto přirozené vnímání každého člověka. Právě v oblastech, kde potřebujete být plně při vědomí je text opravdu málo. Místo toho Vás raději pozvu na místo, kde je možno Vás touto jednoduchostí a přirozeností prostě jen nakazit.

Jednotlivé Kurzy mají tu výhodu, že čas mezi jednotlivými lekcemi je určen jen Vámi a ne naším kalendářem. Máte-li touhu nechat si třeba rok odstup, tak prosím.

Rozhodněte se, jak je libo. Pro nás jste stále svobodně příchozí a i když vynecháte jeden díl z celku, pro nějakou okolnost, nevadí. Jednou zaplacený kurz je Vám otevřen stále a je jedno zda jste jej absolvovali v tomhle termínu či jiném. To je naše jednoduchost a ten veliký bonus kdykoliv opakovat zdarma.

Celek stojí 6.000 Kč a po částech 3 krát 2.000 Kč.

Prostě, tak nebo tak. Nejde vydělat ani prohloupit, cena je taková a získaný um za to rozhodně stojí. Plné znalosti za plnou cenu.

Děti mezi námi aneb zde se vracíme k nedopovězenému

Jelikož běží kroužek masérství, pro děti je normální, že se na kurzu nalezne i malý masér (9-16 let), který nám pomůže učit se, učit.

A tak pokud by Vám přítomnost mladého žáčka vadila, ani k nám nechoďte. Tyto předsudky totiž vylučují náš lidský přístup a místo spojování rozdělují. Toto není naše cesta, jsme sami sebou a rádi vysvětlíme proč tomu tak je. Jak jsme psali již v úvodu, nejsme tady pro všechny.

Osobitost je nám vlastní a náš rukopis je čitelný. Prostě a jednoduše máme co máme a chcete-li to je to pro Vás, jinak se jistě i pro Vás najde škola.

Pro vás ostatní jsem tady.

I zde naleznete registrační formulář na základě, kterého s Vámi začneme komunikovat.

 

Žádný zajíc v pytli

Jak že to tu vedeme? Kdo, že Vás učí a co je to za člověka. To asi poznáte až sami. Můžeme Vám však nastínit naše životy třeba knížkou a nebo videi či nahrávkami z našich akcí. Klidně se ptejte.

Masérství je obor použitelný téměř vždy a všude, tato masáž zad v sedě, je právě určená pro nepřeberné množství akcí a situací, kdekoliv i bez přípravy a pomůcek.

Share