Kurz – Masáž dolních končetin

Share

„Jako bych najednou neměla nohy, jsou tak lehoučké“ zvolala jedna klientka chvíli po masáži, takovou odlehčující a uvolňující masáž dolních končetin vás rádi naučíme.

Kurz masáže dolních končetin dle know how Masérny Na Dlani

Je to již desetiletí co námi prošlí maséři poznali, že masírovat tímto způsobem má prostě smysl. Masáže vzniklé tenkrát v partičce poblázněných a zapálených ostravských masérů měli jedno veliké plus. Maséři sbírali zkušenosti nejen na klientech, ale také mezi sebou. Masáže neustále rostly. Techniky se měnili to podle požadavků tu sportovněji založených masérů, tu masérů založených více na rozmazlování a hýčkání. Druhy technik přibývaly spolu s každým dalším  kurzem a poznáním této partičky. No sjednocením poznatků a vypuštěním přebytečných složitostí vznikla tato je vynikající masáž dolních končetin. Aby jste viděli jak to na takových setkáních vypadalo dopřejte si chvíli na sledování videa, kde se připravovala pro maséry veliká společná akce pro Ostravský maratón, kde nás 20 masérů pečovalo o pár tisíc běžců.

Rychlá masáž dolních končetin www.zdravacesta.cz
Watch this video on YouTube.

tato ukázka je jen krátký výtažek pro masáže typu „další prosím“ námi učená masáž dolních končetin má ve svém trvání podle náročnosti a velikosti klienta od 45 minut do 90 minut celkového času. Takto dlouhá masáž je již s trvalým výsledkem a dlouhodobější pohodou pro nožky dam i pánů.

Cena kurzu 2.000 Kč a jako vždy u našich kurzů je cena doživotní. Kdykoliv se na tento kurz můžete zastavit znova a již nikdy neplatíte, již navždy ZDARMA. I tímto dáváme přidanou hodnotu novým žákům, kteří si vyslechnou něco z praxe tech co již opakují a my se tak dozvíme co rostoucí maséry zajímá a kam se dále posunují. Je radost být u toho.

Masérské finty a kouzla

Kdybych byl věděl že vás chci nalákat na tento kurz videem výše. asi bych to řekl stejně. Trigger point, Bowen therapy, dráha vzteku, močové body to vše v tomto desetiminutovém letem světem dolními končetinami zaznělo a vy možná znáte a možná ne. Pokud jste klient nebo žák našich kurzů jistě víte o co jde a nebo alespoň víte jak magické je suché sálavé teplo jež používáme pro úplné uvolnění a hýčkání našich klientů. Pokud jste žák co uvažuje na jaký kurz jít. Toto je elitní kurz kde naleznete vše, co profesionální maséři používají. Ani tedy zde v textu neprozradím více. Více je již na kurzu a ve skriptech k masáži zhotovených.

Chytré tahy pro Masáž dolních končetin

Všimli jste si podhmatu koleno pro přístup ke stehnům, takové a další pro tuto masáž tři specifické úchopy, které vám pohodlně umožní masírovat i zalehlé části jsou také součástí kurzu. Nám chlapům je to v celu i jedno jestli se nadřeme, ale naše milované holky masérské jsme chtěli zachovat něžné a nikoliv z nich udělat masérky z válečné zóny. Z bojových a zdravotnických úchopů jsem vybrali ty úchopy, které nám umožní téměř vše bez nejmenší námahy. To vše je součástí kurzu, neboť učíme to, co známe nejlépe.

i u tohoto kurzu je nutná registrace a formu s před-registrací máme i zde.

Vyplňte prosím udaje pro certifikaci a platný email. Na ten vám zašleme vše co je potřeba. Paltební údaje, místo konání a kontakty na lektora.

 

Share