Kurz Masáž zad vleže na masérském stole

Share

„Tak a co budeme masírovat, milý kliente,“ táže se obvykle masér “ no, to víte daly bych si masáž na dolní záda. Pobolívají mě a ramena jsou taky trošku ztuhlé, možná i krk by si zasloužil“. Takhle to vypadá v 80% případů nových klientů. „Tak a bude masáž zad v leže, račte prosím.“

Co k tomu napsat více? Tohle vás naučíme(tečka)

Masáž zad vleže na masérském stole

Příběh této masáže pro naše klienty začíná ještě mimo masérský stůl. U každého našeho kurzu naleznete celé děje od setkání s klientem u dveří (a někdy i mnohem dříve) až po závěrečné rozloučení (někdy s přesahem do budoucna). Prostě od A až po Z.

Části těla, které u této masáže masírujeme jsou voleny tak, ať později ve spojení s masáží dolních končetin nebo třeba Cover masáží vytvoří jednotný tok masáže celkové. Masírují se hýždě, záda, ruce (horní končetiny) i hlava včetně vlasové části i uší. To vše je celek, když si klient pro svou citlivost přeje něco z tohoto vynechat, má tuhle možnost. My však učíme vše.

Kategorie masáží

Masáže se často třídí do kategorií sportovní, energetické, intuitivní a pod. Toto řazení do kategorií dělat nebudeme. Když přitlačíte a zrychlíte bude sportovní. Když zvolníte, bude relaxační. Když ucítíte, že je něco jinak a je potřeba změnit postup, bude intuitivní.

Naším cílem není vás precizně naučit postup, který posléze budete striktně dodržovat. Naším cílem je naučit vás co kdy respektovat a vnímat z těla klienta. Jak se chovat ke kterému stavu svalu a být přítomni tomu ději masáže. Neboť sami poznáte rozdíl, kdy vás masíruje někdo kdo jen dodržuje postup. Oproti tomu když vás masíruje někdo kdo respektuje vaše tělo.

Důležité jsou pro nás a později i pro vás pocity klienta, pocity maséra a na kurzu se dovíte jak respektovat i pocity masáže samotné.

Když klient vstává z masérského stolu vypadá takto jako naše modelka Hanička jen po chvíli masírování před fotografy. toto příjemné zasnění je pro člověka na masáži velice ozdravné. My tady na tomto masérském kurzu učíme jak tento proces v klientovi podpořit a nerušit. Pečovat o tento stav jako o velikou vzácnost a nerušit povídáním jako u paní kadeřnice. K čemuž mám slouží:

Dynamika masáže

Aby se z dobré masáže stala masáž skvělá a úžasná musí být minimálně 3D – tří dimenzionální. Rychlost, tlak a dynamika tři základní aspekty se kterými dobrý masér opravdu počítá. Nevěříme že existuje špatná masér nebo špatná masáž, ale ze zkušenosti víme, že existují 1D i 2D kurzy. Existují i 3D a tule masáž se u nás naučíte.

Komfort klienta

Tenhle bod je jednoduché pochopit už jen ze zpětné vazby našich klientů. Stanovujeme pro ně standard, pro který se budou vracet, jak z lázní tak i z různých jiných masáží. Naši bývalí a budoucí klienti již vždy budou tento styl péče očekávat od všech masáží, které si po nás zažijí.

  • teplotní komfort
  • příjemné napolohování
  • důstojnost v nahotě
  • přátelský přístup
  • volba klienta
  • svobodná vůle
  • ergonomie masáže
  • respekt k energii těla
  • následování tělních systémů
  • láska k masáži

Toto vše začleněno do jednoho celku dělá z pouhé masáže opravdový zážitek pro maséra i klienta.

Registrace, cena, bonusy a termíny kurzu

Pro kurz je potřeba registrace, tu naleznete ve formuláři pod odkazem dole na této stránce. Domluvíme se s vámi na platbě a pošleme me vám pak i koordináty ke kurzu.

Cena je 2000 Kč

V ceně jsou skripta, drobné pohoštění a veškeré pomůcky potřebné k tomuto masérskému kurzu. Taktéž je v ceně veliká přidaná hodnota v podobě možnosti kdykoliv kurz opakovat ZDARMA. Toto je náš systém kdy neprodáváme kurz, ale tu znalost. Necítíte-li se v této masáži jistí nebo si ji jen chcete zažít na kurzu znovu je na vás. Můžete navštěvovat tento kurz a to neomezeně-krát. To je naším prvním bonusem.

Další a veliký bonus je pro nové maséry v tomto:

Je to první masáž, kde se již bez vybavení masérským stolem moc neobejdete. Našim žákům a kolegům rádi stoly za symbolických 300 Kč pronajmeme na týden (od pondělí do pondělí, od středy do středy apod.) Jsme rádi, když vám na váš nový stůl vydělají právě masáže a rádi k tomu poskytneme zázemí. Pronajmout si masérnu je taktéž hračka. Za 100Kč na hodinu je vaše.

To vše jsou jen přátelské výhody, neboť přátelství je naším záměrem i cílem.

Zde prosím vyplňte registraci:

Přihlášky a registrace

Termíny kurzů naleznete v  Kalendáři akcí

Share