Kurz Masáž zad vsedě

Share

Masérství je obor použitelný téměř vždy a všude, tato masáž zad v sedě, je právě určená pro nepřeberné množství akcí a situací, kdekoliv i bez přípravy a pomůcek.

Kurz Rychlá a účinná masáž zad, ramen a krku vsedě

Masáž vseděAsi se shodneme, že k namasírování většina lidí nabídne prvně ramena a obvykle ztuhlá horní záda. Masáž zad v sedě vychází právě z tohoto nabídnutého rámě. Nezáleží na tom, zda jsme na masérně, pracovišti, sportovišti nebo venku v přírodě. Na masérně jsme jistě vždy připraveni poskytnout péči mnohem pečlivěji a vybaveněji než třeba na túře. Na tomto kurzu se tedy naučíme to, co lze později přizpůsobit okolnostem.

Co se na tomto kurzu naučíte

Marketing masérský

Pří výuce krátkých verzí masáží jako je Cover masáž, tato masáž zad v sedě nebo masáž dolních končetin (krátká verze) naši kurzisté ocenily jejich průběh jako krásnou masérskou vizitku. Je možné si je střihnout na dámském posezení na firemní i sportovní akci a prostě tam, kde množství klientů převyšuje Vaši časovou kapacitu. Klientům tak pomoci a nazvat si je pak krásně tam, kde čas i prostředí nahrává masážím hlubším a více osobním než někde mimo svatyni maséra.

Nauka jistého marketingu pro maséry je nutnou složkou výuky jednoho dne praktikujícího maséra a jako téma se hodí právě k takovéto masáži.

Do tohoto bloku nauky teoretické patří:

  • strategie setkání s klientem
  • příprava „masérny“
  • práce s klienty mimo masáž
  • objednávky a zpětná vazba

Porcování medvěda – člověka

Tento trošku nehezky vypadající nadpis označuje stručnou nauku o tom jak si vhodně určit části těla, které s ohledem na čas a jiné okolnosti, začleníme do osy masáže samotné.

   Od povrchu k podstatě

Od povrchu k podstatě

Často se honosíme názvy jako „moudrá masáž“, používáme „chytré tahy“, respektujeme systémy těla a také energii tělu vlastní. Tento kurz je úžasný v tom, že toto vše stihneme probrat v krátkém čase a na reálné situaci masáže.

  • masérský prstoklad
  • základní masérské techniky
  • pomůcky a masérské triky
  • oleje a mastičky

K těmto tématům se dostáváme často okrajem skoro každé masáže, jen největší prostor věnovat tomuto bloku je správně u tohoto kurzu masáže zad v sedě.

Proto také první knížka masáží co napsal Vít je právě o této masáži a je vlastně vedena jako skripta k této masáži. Je v ceně kurzu nebo je odečtena její cena těm co si v moudrém testu lektora zakoupili knížku předem.

Kniha – E-book – Rychlá masáž zad aneb i masér je jen člověk

Cena tohoto kurzu je 2.000 Kč nebo 1.750 Kč pro majitele e-booku tedy knížky v digitální podobě.

Délka kurzu je 10 hod.

U našich všech kurzů je nutná registrace přes web pro následnou certifikaci. Díky formuláři níže vám zašleme na váš e-mail veškeré koordináty co se místa času i platby týče.

Přihlášky a registrace

Těšíme se velice na na vaše komentáře zážitky z kurzu a vůbec na spolupráci ve výměně informací a růstu coby maséři nové doby.

Share