Partnerské masáže

Share

 

Partnerské masáže a doteky

Kurz partnerských masážíJestli se chcete naučit jak správně podat ruku při obchodním jednání, asi to nebudou ty správné akce pro vás. První akcí je kurz Dar doteků, jako tří hodinový zážitek plný poznání sebe i partnera v souvislostech, o kterých se ve společnosti nemluví a ve školách neučí. Jak doteky dávat a jak doteky přijímat, jak  slova spojit s pravdou těla. Druhou akcí je ucelenější Kurz partnerských masáží, trvající osm hodin a rozdělený do dvou částí, nocí plnou zkoušení nově poznaných her. Kurz je podpořený technikami spojující páry a otvírající nové pohledy na společnou cestu.

Dar doteků

Dar dotekůOmezení počtu osob v kurzu je tvořen, pro jeden pár. Máte-li však druhý pár, který znáte na úrovni společné sauny, jste vítání všichni. Pohlazení a objetí dokáže říci více než tisíce slov. Slov je mnoho a některé řeknou vše, některé však jen málo. Partnerská, manželská komunikace spočívá v otevřenosti a jistotě, nejistota a tajemství dokáže divy. Komunikace v dotecích je cesta, kterou jít otevírá nové možnosti a mění zážitky v prožitky.

Tři hodiny v termínu dohodnutém přímo s párem.
Cena za pár je 2.800 Kč. Naučte se vnímat doteky a naučte se dotýkat.

Naučte se říkat vše dotekem a kontaktem těla.

Partnerské masáže

Znát své tělo a znát tělo partnera, je krásné poznání, které přináší radost a lásku.

Kurz parttnerských masáží Partnerské masáže učí poznat každý milimetr těla svého i těla partnera. Učí nejen to, co partnerovi vyhovuje, ale i to, co mu vadí. Odstraňuje bloky v dotecích a umožňuje pochopit, jak si užít doteků i dotýkání. Kurz je vhodný pro páry hledající nové obzory a je velice vhodný jako svatební dar nebo dar zasnoubeným.
První část kurzu je zaměřena na poznání sebe a otevření partnerské, neverbální komunikace. Na závěr dostanete návod, jak doma prohloubit důvěru, formou hry.
Druhá část kurzu je o vypilování doteků a prozradím vám, proč a jak masér doteky ovládá pro nejlepší účinek.

2krát 4 hodiny oddělené nocí plnou domácího zkoušení v termínu dohodnutém s terapeutem ke vzájemné spokojenosti a přínosu.
Cena kurzu pro pár je 9.000 Kč
Omezení počtu osob v kurzu je tvořen pro jeden pár. Máte-li však druhý pár, který znáte na úrovni společné sauny, jste vítání všichni.
Jako tajný dárek partnerům z kurzu je proměna lechtivých míst v místa příjemné na dotek.

Lektor

Vít Swaczyna – masér, terapeut, lektor a poradce

Share