top of page

čt 01. 12.

|

Kolibřík komunitní vzdělávání Ostrava

Děloha jako náruč věčnosti

Téma dělohy? Co muž o ní může vědět? Jistěže pramálo, ale i to pramálo dokáže otevřít oči mužům i ženám. Změnit tak péči o tak důležitý orgán na kterém se podepisují vztahy jakož i psychIka a vědomí. Prostě Muž o Ženách pro Muže i pro Ženy

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Děloha jako náruč věčnosti
Děloha jako náruč věčnosti

Čas a místo

01. 12. 2022 18:00

Kolibřík komunitní vzdělávání Ostrava, Podílní 814/16, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava, Česko

O události

S Mužsko-Ženskou energií pracují védy již tisíce let, Známe všichni Yin a Yang, možná známe i témata vnitřního Muže a vnitřní Ženy, také jsme mohli během svého rozvoje nahlédnout do tématu Ženské cyklicity a možná nám je znám i postup mapování dělohy. Možná známe vše a stále to jaksi nedává celistvost. Možná neznáme nic a jsme jen zvědavi na téma Ženy zpracováno Mužem do jednotné a přehledné formy.

Je to již deset let, kdy jsem na slovenských horách studoval tantrické techniky a poprvé jsem slyšel výraz Maternica, tedy děloha slovensky. Tento název mi přišel mnohem poetičtější než děloha a od tohoto slova mi začaly přicházet vize a informace spojené s tématem mateřství a ženství všeobecně.

Na počátku tedy bylo slovo, následovalo mnoho masáží a terapií, kde ona Maternica, byla hlavním tématem. Bolestivé menstruace, neplodnost, hormonální dysbalance, endometrióza, záněty, myomy další závažnější i méně závažné problémy, které masérovi ukazovali šipku vedoucí právě od dělohy. Dokonce jisté procento migrén odeznělo až právě po dořešení původního traumatu dělohy.

Menstruace, nebo chcete-li Men's-true-ace (mužovo opravdové eso)

S Ženami jsem diskutoval a probíral mnohé informace situace, které otevíraly právě terapie týkající se ženskosti, sexuality, intimity, důvěry a patologie vztahů. Bohužel, můj vysněný konektor za uchem, kam by se dal připojit projektor zážitků, zatím neexistuje, a tak nabízím své vyprávění na téma nádherné Děloha.

Toto těma, již navrátilo pohledy žen i mužů na běžné situace životní zpět z těch umělých sloižitostí do přirozenosti a lidství. Toto povídání citlivým lidem ozřejmuje nejen principy neviditelné energie, ale také měřitelné a prokazatelné fyziologické procesy těla žen a jeho každodenních změn.

Předám jen co znám a prakticky využívám. V diskuzi pak objevíme další témata a tím i cesty k dalšímu rozpomínaní na dávno zapomenuté přirozenosti tohoto světa. Otevřeme tak témata nadcházejícím Mužsko-Ženských kruhům, které centrum kolibřík připravuje.

Témata: Zdraví, pohlaví, hormony, vztahy, energie, celistvost.

Odměna: 350 Kč

Místo: Nádherné místo - Kolibřík komunitní vzdělávání Ostrava - www.kolibrikostrava.cz

Sdílet událost

bottom of page