top of page

pá 16. 2.

|

Havířov 1

Melodická Masáž Nohou s Naukou Reflexologie

Melodická Masáž Nohou: Kurz reflexní terapie a masáže chodidel. Získejte dovednosti reflexní terapie a masáže chodidel od zkušeného terapeuta Víta Swaczyny. Bez ohledu na Vaši úroveň zkušeností, tento kurz Vás zavede do světa relaxace a uzdravení skrze chodidla. Registrace otevřena!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Melodická Masáž Nohou s Naukou Reflexologie
Melodická Masáž Nohou s Naukou Reflexologie

Čas a místo

16. 2. 2024 16:00 – 17. 2. 2024 19:30

Havířov 1, Šeříková 1087/14, Bludovice, 736 01 Havířov-Havířov 1, Česko

O události

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se profesionálem v oblasti reflexní terapie chodidel a získat dovednosti, které vám změní život. Tento kurz spojuje melodickou masáž chodidel s naukou reflexologie a zavede vás do fascinujícího světa tradiční čínské medicíny.

Proč se zúčastnit

Náš kurz je určen nejen masérům a terapeutům, ale i laikům a všem, kteří touží rozšířit své znalosti v oblasti masáže a reflexologie. Bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti vám nabízíme jedinečnou možnost stát se odborníkem na masáž chodidel a reflexní terapii. Budete mít šanci získat dovednosti, které můžete využít nejen profesionálně, ale také pro péči o své blízké či sami sebe. Navíc, kurzy reflexní terapie jsou v dnešní době stále více vyhledávané a oblíbené, což vám může otevřít dveře k novým pracovním příležitostem.

O lektorovi

Náš lektor, Vít Swaczyna, je zkušený terapeut s více než desetiletou praxí v oblasti reflexní terapie a masáže chodidel. Je vášnivým propagátorem tradiční čínské medicíny a má bohaté znalosti v oblasti pěti elementů. S Vítem se budete učit od jednoho z nejlepších a získáte jedinečný vhled do světa reflexní terapie.

Přijměte výzvu a přidejte se k nám na tomto fascinujícím kurzu. Společně objevíme tajemství reflexní terapie a naučíme se, jak pomocí melodických masáží harmonizovat tělesné elementy. Tato dovednost vám může otevřít nové dveře k osobnímu růstu a profesionálnímu úspěchu. Přihlašte se ještě dnes a začněte cestu k novým znalostem a dovednostem!

Co můžete očekávat

Během dvoudenního kurzu získáte základní prinipy a znalosti v oblasti reflexní terapie chodidel a naučíte se provádět melodickou masáž s ohledem na principy proměn fází elementů. Naučíte se tvořit mapu reflexních bodů na chodidlech a budete schopni masírovat a léčit s důvěrou a porozuměním. Naše kurzy jsou postaveny na praktickém učení, a proto budete mít příležitost masáž sami zažít i vykonat.

Co budete potřebovat

Pro tento kurz si připravte pohodlné oblečení, pastelky (na tvorbu mapy reflexních bodů), dobrou náladu a touhu se vzdělávat. Všechny materiály a potřebné informace vám poskytneme na místě. Cena kurzu je 3500 Kč a zahrnuje veškeré znalosti, doživotní podporu od zkušeného terapeuta, možnost opakování kurzu zdarma, občerstvení a spoustu zábavy. Přijďte s otevřenou myslí a připraveni na novou dovednost, kterou můžete využít jak osobně, tak profesionálně.

Obsah kurzu

 • Teoretická část o reflexní terapiiZáklady tradiční čínské medicíny Principy pěti elementů Harmonizace energetických dráh a meridiánů 
 • Praktická část o masáži chodidelTechniky melodické masáže Reflexní body na chodidlech Indikace a kontraindikace masáže 
 • Diagnostika a harmonizace elementů v tělePojetí vztahů mezi elementy v tradiční čínské medicíně Diagnostické metody Harmonizace elementů pro duševní a fyzickou rovnováhu

Přínosy kurzu

 • Získání dovednosti profesionální masáže chodidel
 • Procvičení masáže na vlastní kůži
 • Znalost reflexologie chodidla
 • Skripta a materiály k dispozici
 • Certifikát

Další informace 

 • Cena kurzu a možnosti platbyCena kurzu: 3.500 Kč Možnost platby předem nebo na místě 
 • Registrace na kurzOnline registrace přes zabezpečený formulář Omezený počet účastníků (maximálně 9) 

Vstupenky

 • Kurz Melodická Masáž Nohou

  3 500,00 Kč
  Prodej skončil
 • VIP Rekurzivní Vstupenka

  Tato VIP Rekurzivní Vstupenka je vaším klíčem k opakované účasti na oblíbeném kurzu "Melodická Masáž Nohou s Naukou Reflexologie". S radostí vám umožňujeme znovu se zúčastnit tohoto kurzu kdykoliv bude opět vyhlášen, a to zcela bez dalších nákladů.

  0,00 Kč
  Vyprodáno

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page