top of page

ne 29. 5.

|

Velenice

Workshop (WS) - Životní energie (Únava, Upíři, Umlčení)

Cítíte někdy jak vás někdo vysává z vaší vlastní životní energie? Dokáže vám někdo ublížit již pohledem? A co vy? Je vám vlastní řešené příjemné pro všechny strany? Pojďme to již jednou pro vždy společně rozklíčovat!!!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Workshop (WS) - Životní energie (Únava, Upíři, Umlčení)
Workshop (WS) - Životní energie (Únava, Upíři, Umlčení)

Čas a místo

29. 5. 2022 14:30 – 17:50

Velenice, Velenice 96, 289 01 Velenice, Česko

O události

„Pane Vítku, co jste to se mnou udělal? Po masáži se cítím nabitá, a tak o 10 lilo lehčí.“

„Co já? Já nic, to masáž.“ Odpovídám obvykle.

Četnost takových dotazů mě přivedla, ke zkoumání toho, jak my lidé se svou energií zacházíme. Je to již více než 15 let učení se nejen na kurzech a klientech, nejen z knih a přednášek velikých učitelů ale hlavně z nekonečný hodin pozorování souvislostí na lidech i přírodě.

V ucelené, a dosti zábavné formě vám rád tyto znalosti předám. Zvu vás tímto na workshop dovednosti vědomé práce s energií. Na workshop, který vám přinese to, co jsme dávno pozapomněli, necháváme se tím trápit anebo trápíme ty okolo. Od středověku dodnes.

Workshop (WS) - Životní energie (Únava, Upíři, Umlčení)

Principy vysvětlené na tomto WS, osvětluji klientům tak často, že s radostí mi vlastní, vytvářím dostatečný prostor pro diskuzi na toto téma. Na masérně není prostor tři hodinky diskutovat na jedno téma a vysvětlit jej do pochopitelna. No a cena takového sezení by se nelíbila ani mě a ani klientovi.

Zvu vás tedy všechny, co vědí, jak užitečné informace dávám. Zvu ty, co mě ještě neznají a chtějí mě poznat ještě mimo masérský stůl. Přiveďte s sebou i své blízké a nevávejte přivést i ty jež vám někdy vaši energii sají. Možná ode mě pochopí, co vy jím říkáte již roky.

O zlomové informace nebude nouze. Vše podávám na srozumitelných, a zřejmých příkladech ze života. Budete bavit tím, co jste doposud přehlíželi. Těším se na další AHA-momenty, které tento WS běžně otevírá.

Informace, co zde zazní, mají tu sílu zlepšovat kvalitu života, pracovních i osobních vztahů i vlastní osobnost. Stačí si to dovolit.

Zaregistrujte si včas svou účast, počet míst je omezen. Workshop proběhne jen jednou ve Velenicích (Nymburk) a je branou k dalším WS na téma Úrovně vědomí, který připravuji na další „turnus“

Cena Workshopu je 350 Kč

Registrujte se zde do zprávy nebo rovnou telefonicky a SMS u mě 605887736

(Je-li někdo, kdo si tuto cenu nemůže dovolit, nebojte se mi napsat, rád přivítám i vás. Třeba za buchtu nebo jablíčka na náš společný stůl apod. Znalost tohoto vědění je mnohdy klíčovou za cestou, nejen k opravdovému úsměvu, ale i k hojnosti. Tedy, vhodný začátek.)

Většina lidí mě zná jako energického a usměvavého člověka. Jako jistě i u vás, i v mém životě nastalo několik zlomů. Mou životní sílu jsem dočasně vyměnil za únavu, trápení, stres a ze svých vlastních životních rozhodnutí jsem si vytvořil “krásnou“ roli oběti, a ještě krásnější nemoc. Díky tomu jsem však pochopil, ten důležitý pohled z druhé strany a složitost pochopení vlastní změny, za kterou jsem neskonale vděčný.

Dostal jsem nekompromisní návod a zákonitost životní síly, kterou neovlivňuje kafe, spánek a ani strava. Někdy je únava z přebytku energie a někdy z nedostatku. Někdy nás může někdo vysávat, a někdy jsme donátory mi sami z vlastní vůle ovšem bez vědomí.

Pojmenujeme si všechny techniky “vysavačů“ a naučíme se je rozpoznat dříve, než budeme opět vysátí. Naučíme se vědomě, nebo ještě uvědoměleji pracovat s energií, životní silou, hlavně s tou jedinou prospěšnou, tou vlastní.

Na tomto workshopu poznáme, kdy viníme ostatní, a přitom jsme sami strůjci. To, kdy viníme sebe a strůjcem je někdo jiný. Hlavně se dovíme to, jak změnit své pole a stát se opět kočím vlastní energie. Jak opět vědomě převzít práci se svou vlastní energií a vrátit štěstí do našich dní. Vít Swaczyna

Program


  • 30 minut

    O životní energii


  • 30 minut

    Příklady ze života

Další položky 2

Vstupenky

  • Workshop - Životní energie

    350,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page