top of page
adult-1867743_1280.jpg

Rehabilitační a zkrášlující cvičení

Rehabilitační stoly slender-you cvičí s vámi

Shodit pár centimetrů v pase a zlepšit svou kondici lze ze začátku hůře a později snadno. Pro ty co nemají ve zvyku cvičit a chtějí začít je cvičení se stoly slender velkou radostí. Pro zdatné sportovce pak zpestřením a velmi potřebnou rehabilitací.

Rehafitko: Services

První setkání

Málem jsem ty stoly vyhodil

Je tomu již skoro 10 let kdy jsem stavěl své 1. fitko (původně) pro dámy. Po předchozím majiteli zůstalo původní fitness studio velice zanedbané a v nehezkém stavu jsem našel i cvičební stoly značky Slender You. zjišťoval jsem o co jde a s překvapením jsem nacházel mnoho dobrých referencí. 

"zhubla jsem 3 cm v pase za dva měsíce"

"najít tyto stoly mi zachránilo páteř"

"mnohokrát jsem zkoušela začít cvičit a až se stoly Slender-You se mi to povedlo"

To vše jsem bral jako dobrý marketing a jelikož mě osobně reklama leze trošku krkem už jsem plánoval ty stoly proměnit v pár korun ze sběrny a mnoho nerecyklovatelného materiálu pro sběrný dvůr. 

Jednou jsem takhle s rekonstrukcí fitka skonči později a celkem unaven. Jeden ze šestice stolu byl označený jako závěrečná relaxace. Znělo mi to vtipně neboť ten den jsem závěrečnou relaxaci opravdu potřeboval a dobrého maséra ve 23:00 obvykle neseženete. Stůl jsem zapnul, ulehl a během třech až pěti minut jsem byl v limbu a ne díky únavě, ale tomu stolu no možná obému, ale znáte to bylo to jiné. 

Po deseti minutách se stroj vypnul což mě probralo a já se cítil nečekaně vitální. U rekonstrukce jsem byl sám a tak proběhla jistá samomluva. "Hele hele milé stoly to vypadá jako by tady někdo nechtěl do starého železa". A stoly jako obvykle odpověděly mlčením. Což je fajn nemusel jsem volat Chocholouška. 

Nicméně za dalších pár dní jsem našel prostor si stoly vyzkoušet a ...

...všechny jsem je zrekonstruoval přečalounil a vytiskl k nim permanentky.

Stejně jako tehdy i teď na výrazně modernější verzi je:

První cvičení ZDARMA

Rehafitko: Text

Slender-You

Rehabilitační a zkrášlující cvičení na stolech Slender-You

Rehabilitační stoly Slender You (zeštíhlení tebe) jsou málo známý systém pomáhající rozvíjet svalstvo těch skupin, které vás drží na nohou. Tedy toto pasivní cvičení vám rozhýbe, prokrví, vyčistí a posílí svalstvo posturální a zlepší vaše tzv. izotonické svalové kontrakce (zvýší vaši pevnost).
Cvičení je pasivní. To znamená, že vy si přirozeně lehnete na cvičební sůl a  ten začne s vámi cvičit. Díky svým motorům on cvičí s vámi a vaše tělo je posouváno do příležitostí zatnout málo používané a důležité svalstvo těla.  Člověk je ihned po cvičení vitálnější, silnější ohebnější a to bez potu .

Rehafitko: Text

Najdete nás

Chápeme ze cvičení ležením je pro někoho podivné proto na vaše dotazy rádi odpovíme

Děkujeme za odeslání!

belly-2354_1280.jpg
Rehafitko: Contact
Úsek nohy

Otvírací doba

Navštivte nás

Prozatím Uzavřeno

Připravujeme otevírací dobu 

Pondělí až Pátek  6:30 - 20:00 

Sobota 8:00 - 16:00

Rehafitko: Opening Hours
Rehafitko: Reservations

Reference

Zkušenosti se stoly Slender You

business-woman-2756210_640.jpg

Listopad - 2013

Martina, Klimkovice

Měla jsem problémy s krční a bederní páteří. Také pocit tahu a tlaku v ruce (od neustálé práce na počítači). Vítek mi ukázal stoly a dodnes na něj vzpomínám.  Ruka mi povolila hned po první hodině a krk je na tom také mnohem líp. Mám teď zdravou chuť k jídlu (měla jsem 7 kg podváhu a žádný pocit hladu), pomalu nabírám aniž bych tloustla a postava se pěkně tvaruje ;-) . Doporučuji nejen vyzkoušet, se stoly se rovnou sžít.

Vítku **** pět hvězdiček z pěti

man-930397_640.jpg

Srpen - 2013

Jan, Ostrava

Dostat se ke stolům pro mě nebyla žádná sranda. Náhodou jsem se dostal k masérovi co měl dámské fitko kde byly i stoly slender. Mám RS a někdy se sotva plazím. Domluvili jsme že po zavírače mohu do fitka chodit. Nevíte jaký je to pocit se do fitka ještě v prvním patře doplazit a šplhat po zábradlí. Stoly mě sice neuzdravily (doufat nepřestanu), ale vždy me nakopli tak že z fitka jsem šel na mé poměry DŮSTOJNĚ. Někdy dva někdy týden OK. Vřele doporučuji

Květen - 2012

Helenka, Ostrava

Před nějakým časem jsem začala cvičit na stolech Slender You. Nic jsem o tom nevěděla, tak jsem si našla diskuzi na netu, abych byla v obraze. Příspěvky byly spíš negativní a nebo takové, co nedůvěřovaly. Tak jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Cena byla ale příznivá (150,-/1hod.) tak jsem si řekla, že to zkusím.Jsem baculka (175 cm, 92 kg). Tyto stoly ze mě neudělaly modelku. To ne. Ale zpevní se vám krásně tělo. Já to viděla už po 14ti dnechj cvičení. Nic se na mě neklapalo.. to bylo úžasný. Chodím 2-3 x týdně. I manžel si všiml změny. Na pažích se nic neklepe, bříško, zadek i vnitřní stranu stehen mám pevnou. Taky jsem poctivě cvičila. Zatím mám v pase 6cm dolů a na bocích a stehnech 4 cm. Je to super! A za měsíc si to zase zopáknu. Přitom, jakou mám postavu nejsem vůbec rozkydlá a to se mi líbí. A navíc to byl i relax, člověk se nezapotí, přesto svaly pracují. Takže já jsem max.spokojená.

family-1848957_640.jpg

Leden - 2011

Míša 46, Šenov

Vítku, když jsi mě požádal o referenci na tvé budoucí rehafitko úplně jsem se rozzářila. Bylo mi 36 a kousek byla jsem troska. Vyhořelá v depresích po vážné nemoci atd. Nafouklá slabá ... no těžko vzpomínat. Už tenkrát mi můj 12ti letý syn musel choduit nakupovat.

Když jsem se dostala tobě, řeknu ti, že kdyby jsi mě tenkrát zastřelil, asi by to bylo jinak a ani bych se ti nedivila. To je ale jiný příběh. Když jsem poprvé začala i se stoly Slender ( na které nedám dopustit) Začala jsem již snad po prvním či druhém cvičení citit sílu. Díky Stolům jsem opravdu začala věřit že se z toho dostanu. A stálo to za to Syn na vysoké a přibyla malá Míša s velkým M <3 

Rehafitko: Resume

Vložit doporučení

Jaká je vaše zkušenost?

Pošlete nám své doporučení, nebo zkušenost. Rádi ji předáme dále.

Doporučili byste nás vašim přátelům?

Děkujeme za odeslání!

Rehafitko: Add a Review
bottom of page