Reflexní terapie chodidel | masáž | diagnostika | cesta ke zdraví

Reflexní terapie chodidel | masáž | diagnostika | cesta ke zdraví

Share

Reflexní masáž pentagram pěti elementů www.ZdravaCesta.cz Reflexní masáž Kurz reflexní masáže chodidel www.ZdravaCesta.cz

 

 

 

 

Reflexní terapie chodidel | masáž | diagnostika | cesta ke zdraví

Reflexní masáž na chodidlech by měla být schována vedle náplasti a netřesku v domácí lékárničce. Pomáhá nejen celé mé rodině, ale také již po léta i mým klientům. Společně s mými žáky vznikl i tento poutavý kurz dovedností diagnostiky a masáže spojené do jednoho krásného zážitku plynoucího i skrze vaše dlaně.

„Mojí babičce se ulevilo prý se už roky tak krásně a klidně nevyspala.“

„Po chvíli tvého masírování jsem se úplně ztratil“

„Jak se dívám teď více na chodidla klientů ono to vážně sedí!“

Slýchávám od klientů či žáků a jejich klientů, je to pro tuhle dobu i příznačné, informace se šíří mnohem rychleji a dostupnost všech znalostí je skrze internet velice rychlé. Sdílí se stále více.

Tímto kurzem vám prosdílím i další znalost určenou všem dnes nejen hrstce vyvolených moudrých starců, ale naopak všem lidem dobré vůle, otevřených citů a touhou studovat a bavit se zároveň.

Během teoretické části kurzu Vám přednesu poutavou formou na jednoduchých a pochopitelných příkladech čisté principy vztahů jednotlivých orgánů (i rodin) na základě souvislostí pěti elementů užívaných Tradiční Čínskou Medicínou.

Než se dostaneme k části masérské a dotekové naučíme se vytvořit mapu orgánů a společně nahlédneme do chování jednotlivých orgánů, a jelikož budete ponořeni do schémat chodidel jsou veškeré digitální záznamy celého kurzu nejen dovolena, ale doporučeny, aby vše důležité zůstalo pro vás dostupné i po skončení tohoto kurzu.

Závěrečný zážitek z kurzu je naučení se opravdu profesionálně a procítěně masírovat nožku klienta a také si tuto masáž zažít na vlastní kůži. Vždyť vědět co nabízím je součást fair trade, tedy obchodu formou pochopení celého řetězu a vlivu na poskytovatele i klienta. Ve službách téměř nezbytné. 

Další potřebné informace ke kurzu

Kurz trvá od 9:00 do 18:00 a po skončení je ještě prostor na dobrání vzniklých otázek a dovysvětlení procesů možných pro vaši budoucí praxi.

Termín kurzu je 9.6.2018

Místo konání je masérna Víta Swaczyny v centru Ostravy 

Cena kurzu je 1.900 Kč po jejichž uhrazení máte plnou rezervaci na tento kurz i všechny další vyhlášené kurzy Reflexní terapie chodidel. Ano to znamená že jednou zaplacená účast vás opravňuje kdykoliv si kurz zopakovat zcela zdarma a to kolikrát se vám bude líbit. Tímto „bonusem“ pro kurzisty umožňujeme si tuto masáž neustále ve své paměti obnovovat a zůstat v jistotě svých znalostí. Vaše opakovaná účast je brána jako přínos nových a hlubších dotazů nejen pro odpovědi ale také pro nové žáky a jejich náhled do různých praxí všech účastníků kurzu.

Registrace na tento kurz je nutná pro vytvoření nejen podkladů a certifikátů k úspěšnému zakončení kurzu, ale také aby počet kurzistů nepřesáhl komorní atmosféru a osobní přístup lektora. Kurz je tedy omezen na maximálně 9 žáků (opakujících i nových). Po dokončení registrace do několika dnů obdržíte informace údaje tykající se platby a další doplňující informace ke kurzu.

Registraci je možno provést jednoduše zde přes zabezpečený formulář na webu

Nebo jednodušeji telefonicky u lektora kurzu Víta Swaczyny

Zavolejte nebo se registrujte a zúčastněte se kurzu který je nejen zážitkem, ale také poučení do vašich dalších dní.

Místo na mapě

       telefon: (+420) 605 887 736

e-mail: vit.swaczyna@gmail.com

adresa: Chelčického 10 Centrum Ostravy

web: www.zdravacesta.cz

IČ: 766 081 74

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro ověrění * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.