top of page
BERAN | audiozáznam celoročního cyklu s Markem Ščotkou

BERAN | audiozáznam celoročního cyklu s Markem Ščotkou

Stáhnete si audiozáznam z první přednášky z celoročního cyklu “Dvanáct znamení zodiaku” zaměřeného na podrobné seznámení s jednotlivými znameními v roce.

 

Každá z dvanácti přednášek cyklu je zaměřená vždy na jedno konkrétní znamení zodiaku tentokráte BERAN. Získáte pohled na znamení v dosud nepublikovaných úhlech pohledu. Kromě běžně dostupných informací získáte také přehled o jeho fyzickém, psychickém i duchovním poslání, o jeho živlu a jak s ním pracovat vůči ostatním živlům, o jeho silných a slabých stránkách, o jeho vztazích a poslání v rodině, o jeho poslání, když se narodí do rodiny v konkrétním pořadí mezi ostatními děmi vč. potratů, o vlivu pohlaví na jeho vlastnosti, o motivaci, zdravotních rizicích i o přirozených způsobech uzdravení atd. Přednáška je naplněná informace, které můžete využít ve všech sférách života, v osobním sebeobjevování, v partnerských vztazích, při výchově dětí, v personalistice, při cílené tvorbě pracovních a jiných týmů atd.

 

Součástí staženého souboru *.zip jsou dve formy záznamu pro lepší zřetelnost a také obrázky tabule s náčrty jednotlivých témat. 

    300,00 KčCena
    Stránka produktu: Stores Product Widget
    bottom of page