Kniha – E-book – Rychlá masáž zad aneb i masér je jen člověk

Share

Tenká to kniha na to, aby obsáhla desetiletí praxe a léta studií. Budou další knihy, ale v tuto chvíli zde máte k zakoupení moji první knížku. V níž naleznete kompletní návod na masáž zad vsedě, na luxusní masáž zad vsedě a na profesionálně odvedenou masáž kdekoliv. Budete-li však pozorní knížka vás jemně navede k jinému přístupu třeba v podnikání, výchově či životě vůbec.

 

Rychlá masáž zad aneb i masér je jen člověk

Kniha která zajímá nejen maséry

Masáž umí skoro každý, ale stát se masérem, to je jiná. Kniha popisuje lumpárny co provedli klienti masérům, maséři klientům v cestě za masérstvím duše své, s pokorou i egem moudře i hloupě, ale prostě naplno. V příbězích, které pozvolně začleňuji do postupu masáže, tak jak mi přicházeli v mých vlastních začátcích. Knížku napsat  pro mě bylo milým ohlédnutím za tím co opravdu stálo za to žít a krůček po krůčku poznávat, co to vlastně ten život s námi lidmi zamýšlí. 

Kupte si knihu v digitální podobě – e-book a bavte se tím co poznání mé profese přineslo

 

Tato kniha masáže vznikala nejdříve jako skripta, nicméně můj vrozený perfekcionizmus je nechal přerůst z drobných skript o kraťoučké masáži v tuto knížku. Prostě nemám vrozený alibismus na to psát jen technicky a rád používám příměry z přírody a z praxe. Se stejnou logikou, že sunar není mléko z prsu milující maminky a mateřská láska se do prášku nepřenese, přistupuji i já k masážím. Proto zde naleznete obé – techniku i pocity, jak bych tak řekl, tělo i duši masáže samotné. Protože pokud má masáž i duši, je již o něčem jiném. Tak snad tohle mé poznání již máte, a pokud Vás objevení širších souvislostí ještě čeká, nechť tato knížka směřuje k Vaší vlastní cestě. Já stále studuji psychologii klientů a zároveň odhaluji taje a kouzla souvislostí.

Nezapomeňte dát zpětnou vazbu

Všeobecné obchodní podmínky

 

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pro ověrění * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.