top of page

út 29. 6.

|

Havířov

Kurz reflexní masáže chodidel (1)

Během jednoho dne se naučíme luxusní masáž chodidel, práci s mapou reflexních bodů a vlivy jednotlivých elementů podle TCM. Registrujte se na kurz, který je nejen zážitkem, ale také poučením do vašich dalších dní.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Kurz reflexní masáže chodidel (1)
Kurz reflexní masáže chodidel (1)

Čas a místo

29. 6. 2021 8:00 – 12:00

Havířov, Těšínská 559, Bludovice, 736 01 Havířov, Česko

O události

Reflexní terapie chodidel | masáž | diagnostika | harmonizace elementů v těle

Reflexní masáž na chodidlech by měla být schována vedle náplasti a obvazu v domácí lékárničce. 

Pomáhá nejen celé mé rodině, ale také již mnoho let i mým klientům. Ve spolupráci s mými žáky vznikl i tento poutavý kurz dovedností diagnostiky a masáže spojené do jednoho krásného zážitku plynoucího skrze vaše dlaně.

 • "Mé babičce se ulevilo, prý se už roky tak krásně a klidně nevyspala."
 • "Po chvíli tvého masírování jsem se úplně ztratil."
 • "Dívám teď více na chodidla klientů ono to vážně sedí!"

Toto a mnoho jiných vět slýchávám od klientů či žáků a jejich klientů již po deset let mé praxe. Pro tuhle dobu je to i příznačné, informace se šíří mnohem rychleji a dostupnost všech znalostí je skrze internet velice rychlá. Sdílí se stále více. 

Tímto kurzem Vám "prosdílím" další znalost určenou všem, nejen hrstce vyvolených, jako tomu bývalo za dob minulých. 

Kurz je určen - všem lidem dobré vůle, otevřených citů a touhou studovat a bavit se zároveň.

Během teoretické části kurzu Vám přednesu poutavou formou na jednoduchých a pochopitelných příkladech čisté principy vztahů jednotlivých orgánů (i rodin) na základě souvislostí pěti elementů užívaných v Tradiční Čínské Medicíně.

Z kurzu si odnesete doživotní dovednost opravdu profesionálně a procítěně masírovat nožku klienta. Tuto masáž si zažijete i na vlastní kůži a budete dobře vědět, co nabízíte. To je součást fair trade, tedy obchodu formou pochopení celého řetězu a vlivu na poskytovatele i klienta, což je ve službách téměř nezbytné.

 • Než se dostaneme k části masérské a dotekové, naučíme se vytvořit mapu orgánů a společně nahlédneme do chování jednotlivých orgánů a jejich vlivu na sebe vzájemně a taktéž i na celý organizmus. 
 • Propojíme si znalosti chování pěti elementů v těle a pochopíme proč používá Tradiční čínská medicína pentagram pěti elemtů, a to již po dlouhá staletí.
 • Naučíme se masírovat a dotýkat. Vlídně i účinně 
 • Zodpovíme si dotazy a předáme certifikáty
 • Rozejdeme se do s vých domovů s podporou na telefonu do případného opáčka*

*) Opáčko je vždy ZDARMA. Na tento kurz i všechny další vyhlášené kurzy Reflexní terapie chodidel, po jednom absolvání,  můžete přijít zcela zdarma, a to kolikrát se vám bude líbit. Tento "bonus" pro kurzisty umožňuje si tuto masáž neustále ve své paměti obnovovat a zůstat v jistotě svých znalostí. Vaše opakovaná účast je brána také jako přínos nových a hlubších dotazů pro nové žáky a jejich náhled do vašich praxí všech bývalých účastníků kurzu.

Další potřebné informace ke kurzu

Kurz trvá od 8:00 do 17:00 a po skončení je ještě prostor na dobrání vzniklých otázek a dovysvětlení procesů možných pro vaši budoucí praxi.

Místo konání je masérna Víta Swaczyny v Havířově

Cena kurzu je 2.000 Kč, po jejichž uhrazení máte plnou rezervaci na tento kurz (a doživotně volnou vstupenku na opáčka)

Registrace na tento kurz je nutná pro vytvoření nejen podkladů a certifikátů k úspěšnému zakončení kurzu, ale také proto, aby počet kurzistů nepřesáhl komorní atmosféru a osobní přístup lektora. Kurz je tedy omezen na maximálně 9 žáků (opakujících i nových). 

Registraci je možno provést jednoduše zde přes zabezpečený formulář na webu.

Registrujte se na kurz, který je nejen zážitkem, ale také poučením do vašich dalších dní.

Jelikož budete ponořeni do schémat chodidel, jsou veškeré digitální záznamy celého kurzu nejen dovoleny, ale dokonce doporučeny, aby Vám vše důležité zůstalo dostupné i po skončení kurzu. Takže klidně kamery, diktafony s sebou. 

Vstupenky

 • Reflexní masáž chodidel

  Registrace na kurz Reflexní masáže chodidel + bonus možnosti kdykoliv tento kurz opakovat ZDARMA!!!

  2 000,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page