top of page
AdobeStock_221860394_edited.jpg

Služby masérské

Rehabilitace, relaxace, fyzioterapie, rekonvalescence - prostě vše potřebné pro servis těla i duše

Zevrubný výpis všech služeb masérských, které poskytuji a které jsem se učil, by se sem jistě vešel. Nechce se mi to vše vypisovat a vám by se to asi nechtělo číst. Pojďme společně na stručný výpis těch základních.

Aby jste mohli poznat maséra dříve než na masérském lůžku, mám zde elektronickou knihu. Na 123 stránkách je již opravdu dobře poznat, jaké smýšlení je mi vlastní a jak láskyplně k masážím přistupuji. 

Služby: Services

Masérský jídelníček

Ne každý z typů masáží a terapií lze přímo objednat. Pro speciálnější techniky je potřeba se blíže poznat a specifikovat zda je ta či ona masáž neboli technika je pro vás vhodná. Tedy výběr na stránkách berte jen jako "jídelní" lístek masáží pro prvoklienty a hlubší techniky jsou jen na doporučení šéf-kuch.... maséra po vzájemné konzultaci telefonické či osobní.

Ceny za mé služby jsou tvořeny podle času, který u mě strávíte. Nejsou záda jako záda a naplánovat vše dopředu lze jen u málokteré z mých služeb. Základ cenotvorby je snadný a nemění se ani s použitými technikami a ani množstvím spotřebovaného materiálu. 

Cena za 1 hodinu mých služeb je 1.000 Kč
(dílčí jednotka je 30 min) 

Služby: Text
Služby: Bookings Widget
bottom of page