top of page
E-book - Rychlá masáž zad aneb i masér je jen člověk

E-book - Rychlá masáž zad aneb i masér je jen člověk

Desetiletí praxe a léta studií, se nevejde do této knížky a snad budou další, ale v tuto chvíli, zde máte k zakoupení moji první knížku, kde naleznete kompletní návod na masáž zad v sedě, na luxusní masáž zad a na profesionálně odvedenou masáž. Budete – li však pozorní, knížka vás jemně navede k jinému přístupu třeba v podnikání čí životě.

 

Rychlá masáž zad

aneb i masér je jen člověk

 

Tato kniha masáže vznikala nejdříve jako skripta, nicméně můj vrozený perfekcionizmus je nechal přerůst z drobných skript o kraťoučké masáži v tuto knížku. Prostě nemám vrozený alibismus na to psát jen technicky a rád používám příměry z přírody a z praxe. Se stejnou logikou, že sunar není mléko z prsu milující maminky a mateřská láska se do prášku nepřenese, přistupuji i já k masážím.

 

Proto zde naleznete obé – techniku i pocity, jak bych tak řekl, tělo i duši masáže samotné. Protože pokud má masáž i duši, je již o něčem jiném. Tak snad tohle mé poznání již máte, a pokud Vás objevení širších souvislostí ještě čeká, nechť tato knížka směřuje k Vaší vlastní cestě.

Stále studuji psychologii klientů a zároveň odhaluji taje a kouzla souvislostí, které pomáhají.

 

  • Postup

    Po zaplacení se odkazy ke stažení e-booku zobrazí na stránce s poděkováním.  Zároveň budou odeslány na zadaný e-mail. Platnost odkazu je 30 dní.

299,00 Kč Běžná cena
199,00 KčCena po slevě
Stránka produktu: Stores Product Widget
bottom of page